به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 93/06/11

نام ماه

سمبل ماه

شايد كمي شك و ترديد داشته باشيد. بسياري از سوالات بدون جواب پاسخ داده مي شود.

فروردين

جذب موسیقی رمانتیک و ادبیات می شوید . رفتارهای عجیبی دارید که اطرافیان متعجب می شوند . شاید هم دچار کم خوابی شوید.

 ارديبهشت

در محل كار بسيار مفيد هستيد و به نظر مي رسد از يك نفر به نفع خودتان استفاده مي كنيد. شايد با يك نفر قرار داشته باشيد، اگر اين شخص جنس مخالف است، جذابيت او را زياد جديد نگيريد زيرا اين عشق واقعي نيست.

خرداد

به نظر می رسد که هر چقدر بیشتر کار می کنید،پول کمتری به دست می آورید.اگر با دقت نگاه کنید می بینید که این طرز فکر اشتباه است زیرا یک نفر در کارش اشتباه کرده است و درآمده شما را کم کرده است و یا حقوق تان را کمتر داده است.متاسفانه این اشتباه به ضرر شما بوده است.

تير

امروز روزي است كه شما نياز داريد با مردمي كه نسبت به شما احساس همدردي و همفكري دارند و به شما آرامش مي دهند وقت بگذرانيد. شما هيچ انرژي، براي مقابله با افرادي كه غير دوستانه يا موضع گيرانه عمل مي كنند، نداريد و ترجيح مي دهيد به جاي درگير شدن در دعواي خواسته هاي آنها، از آنها فاصله بگيريد. ممكن است برخي مردم از اين حالت بي خيالي شما، سوء استفاده كنند ولي شما به زودي آنها را خواهيد شناخت و نهايت تلاش خود را مي كنيد كه در دسترس آنها نباشيد.

 مرداد

معمولاً فردی تنبل نیستید اما ماه سپتامبر را به آرامی شروع می کنید.تنها کارهایی را که لازم است اکنون انجام شوند،به پایان برسانید.اگر به مقدار کافی پول دارید،چیزی بخرید که از آن لذت می برید.اما گران نباشد.

شهريور

امروز بسیار مهربان و همدرد دیگران شده اید و با تمام وجود تبدیل به گوشی شده اید که درد دل دیگرانی که احتیاج به توجه دارند را گوش می دهید. هم چنین امروز روزی است که میتوانید در آن استعدادهای خلاق و هنری خود را کشف کنید حتی اگر درمواردی عادی باشد امروز عصر، آن قدر هوس رفتن به سینما یا تاتئر می کنید که تقریباً ناممکن است که نروید.

مهر

امروز در محل کارتان مورد توجه سایرین هستید.امروز از سلامتی خوبی برخودار هستید اما اگر نبودید فعالیت را بیشتر کنید و هر کاری انجام دهید تا انرژی تان را به دست آورید.

آبان

هر آنچه امروز بگوئيد، يكنفر عصباني خواهد شد ولي بهشان اجازه ندهيد كه به شما اين احساس را بدهند كه شما در اشتباه هستيد فقط به اين دليل كه از آنها حمايت زباني نكرديد. شما بيش از آنچه فكر مي كنيد را مي توانيد با توسل به حقيقت و نه با پشت كردن به آن، آن هم فقط به دليل بدست آوردن صلح و آرامش. حل و فصل كنيد.

آذر

‌امشب را با كسي كه دوستش داريد، بگذرانيد. زندگي با سرعت نور شروع به حركت مي كند. اگر مي خواهيد كه همسرتان در آينده با شما دعوا نكند سعي كنيد رفتار خوبي داشته باشيد.

دي

امروز زمانی را صرف فکر کردن به وضعیت فعلی ارتباط های تان می کنید . شاید لازم باشد به شخصی اعتراض کنید با به آنها بفهمانید که آماده نیستید مسائل را آن طوری که پیش می روند بپذیرید . حتی شاید مجبور باشید از شخصی خداحافظی کنید . با وجود این اکنون زمانی است که روابط کاری با موفقیت پی می روند . به خصوص اگر از هر دو طرف رابطه تلاش کنند .

بهمن

شما اگر تعهدات زیادی گردن بگیرید خودتان را در وضعیت خوبی خواهید دید. کارهای روزانه تان را اولویت دهید و بگذارید که بقیه روی صندلی انتظار بمانند . بدترین روش این است که کار را نیمه کاره انجام دهید تا این که یکی دو تا کامل .

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید