به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 93/11/10

نام ماه

سمبل ماه

افكار فوق العاده اي به ذهنتان مي رسد و دوست داريد آن ها را براي همه بازگو كنيد. كمي بي سياست هستيد. به خاطر داشته باشيد كه هر از گاهي بي ملاحظه مي شويد.

فروردين

فکر نکنید می توانید با استفاده از روش چه کنم چه نکنیم مشکلی را حل کنید. تنها باید با خودتان روراست باشید و احساس نکنید در یک عشق شرطی محدود شده اید. شخصی سعی دارد در مورد یک موضوع شخصی ساده قانون گذاری کند اما شما فقط به غریزه خود گوش می کنید. در حال حاضر بسیار دقیق و با ارزش است.

 ارديبهشت

سيارات شما را فراتر از آن چيزي كه فكر مي كرديد، مي برند، امروز، روز فوق العاده اي است. ايده هاي خلاق و فوق العاده اي داريد، كه مي شود آنها را عملي كرد. شعور و درك شما مي گويد كه اتفاق مهمي در حال وقوع است، شايد همسرتان متوجه منظور حرف هاي شما نشود بنابراين لازم است انگيزه و اهدافتان را براي او بيان كنيد، در غير اين صورت اشتباه متوجه مي شوند و به چيزهاي بدتري فكر مي كنند.

خرداد

امروز شخصی شما را دعوت می کند.شاید در ابتدا کمی نگران باشید اما کمی بعد عادت می کنید.تاکنون فکر می کردید که یک فرد به خصوص نسبت به شما بی تفاوت است.اما اکنون با او صمیمی تر می شوید.این موضوع اعتماد به نفس شما را بالا می برد.

تير

احتمال زيادي وجود دارد كه بين كار بيرون از منزل و زندگي شخصي تان برخوردي پيش آيد. ممكن است شريك زندگي تان از شما بخواهد كه كاري را انجام دهيد در حالي كه رئيستان از شما توقع كاري بسيار متفاوت با آن را داشته باشد، اگر خودتان اجازه دهيد، سريعاً اضطراب به سراغتان مي آيد. راه حل اين است كه بخشي از روز را به كارتان و بقيه را به شريك زندگي تان اختصاص دهيد.

 مرداد

معمولاً به بی تکبر بودن معروف هستید اما امروز برعکس است.دوست دارید هر چیزی بر سرراهتان می آید را بدست آورید.دوست ندارید خودتان را محدود کنیدچه با مردم،چه با تفریح و عشق.باید کمی سعی کنید میانه رو باشید و در همه چیز افراط نکنید.

شهريور

سیاره ها امروز شما را در حالت زیاده روی قرار خواهند داد و شما مایل نیستید در هیچ موردی خود را محدود کنید.احتمالاً پس از گذراندن چند روز،شما احتیاج به استراحت داشته باشید،در غیر این صورت می خواهید تا آنجایی که می توانید به خود استراحت داده و هر کاری می خواهید انجام بدهید.خودتان هم نمی دانید کی از این کار دست می کشید ولی مراقب غذاهای مغذی و نوشیدنی های که می خورید باشید و گرنه بعد از مدتی احساس می کنید همانند کشتی به گل نشسته اید.

مهر

بی توجهی به دیگران فکر خوبی نیست.یکی از اعضای خانواده یا همسرتان رفتاری کاملاً غیر قابل درک دارند و شما خلاف آن را متوجه شده اید.برای اینکه از درستی اوضاع اطرافتان با خبر شوید از روان شناسی درونی تان کمک بگیرید.

آبان

شما اگر امروز در جاده سفر مي كنيد ممكن است شايد بهتر باشد كمي محتاط باشيد چون هيچكس توجهي به شما در ظاهر ندارد و شما ممكن است كمي خسته شويد. بخصوص اگر ديروز خيلي بخود فشار آورده ايد . فقط سعي كنيد تمركز خود را حفظ كنيد و به اين ترتيب روز را بخوبي و سلامت سپري خواهيد كرد.

آذر

آيا از درخواستي كه از شما براي بيرون رفتن شده متعجبيد؟ با توجه به اين كه افكار عاشقانه شما آن قدر هم كه خودتان فكر مي كنيد پنهان نبوده، جاي تعجبي نيست. در حقيقت شما امروز جذاب و گيرا هستيد پس عجيب نيست كه مورد توجه ديگران واقع شويد. اين طور نيست؟

دي

امروز کمی سرکش هستید و دوست دارد که از وضعیت موجود سرپیچی کنید. اگر چه نمی خواهید خیلی متفاوت از دیگران گام بردارید. با وجود این تمایل دارید که حرف خودتان را بزنید . اگر تصمیم گرفتید که کارها را به روش خود انجام دهید اطمینان پیدا کنید که احساس کسی را پایمال نکنید و کارها را خرابتر نمی کنید.

بهمن

مادامیکه شما مسرور از اراجیف می باشید خواهران و برادران تقاضاهایی برای وقت دیدار با شما دارند و چون برای قدرت سکوت و آرامش و صلح اشتیاق دارید ممکن است وسوسه شوید آنها را از سر خود باز کنید. اما خوشحال خواهید شد که در انتها این کار را نکرده اید. شما می توانید به لذت بردن از یکی از آن غروب های جادویی که نمی توانید برایش برنامه بریزید خاتمه دهید.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید