به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 97/09/27

نام ماه

سمبل ماه

اگر چيزي را دوست داشته باشيد يا از آن خوش تان نيايد به راحتي مي گوييد. از چيزي كه بدتان مي آيد، تغيير غير منتظره است اگر فرصت خوبي به دست آوريد حتماً سودمند مي باشد.

فروردين

امروز زهره آمادگی پیدا می کند تا به برج کماندار برود بنابراین  بر مسائل مالی  و شخصی تاثیر زیادی می گذارد. به نظر می رسد اتفاقات خوبی در انتظار شماست. مثبت فکر کنید.

 ارديبهشت

زماني براي تغيير است و اگرچه كمي سخت است اما باعث پيشرفت مي شود، سعي كنيد از اتفاقاتي كه پيش مي آيد بهره مند شويد. مي توانيد امشب كار و تفريح را با هم تركيب كنيد زيرا همسرتان رفتار خوبي با همكاران شما خواهد داشت.

خرداد

در حال حاضر قوه درک شما در نهایت خود قرار دارد و می توانید خیلی از وقایع را پیشگویی کنید.شاید در مورد خودتان یا یکی از دوستان باشد اما از یک حس مطمئن هستید که تغییراتی در احساسات پیش خواهد آمد.

تير

در طول هفته گذشته شما بسيار صبور و آرام بوديد ولي امروز داستاني متفاوت است. بنابر دلايلي شما بسيار حساس شده و طولي نمي كشد كه رنجيده خاطر شويد. نقطه نظرهاي كسي ممكن است به شما بربخورد و يا حس كنيد كه مي خواهد به طريقي شما را بفريبد. آزرده خاطر شدن شما، تفاوتي در اوضاع ايجاد نخواهد كرد، چرا كه شخص مورد علاقه تان به اندازه كافي با شما وقت نمي گذراند.

 مرداد

امروز از جمله روزهای سخت است که نمی توانید هیچ کاری را درست انجام دهید.اگر اطرافیان تان رفتار بدی دارند بهتر است پیش از اینکه همه چیز را گردن آنها بندازید علت اش را بپرسید.شاید اتفاقی کاری کرده اید که از شما رنجیده اند.

شهريور

امروز ونوس به علامت اسب با سیمای انسانی وارد می شود و شادی و لذت بیشتری به زندگی اجتماعی شما می دهد.آیا وقتی برای خوابیدن دارید؟فراموش نکنید که این فصل آرزوهای خوب است،پس چند نفر از همسایگان نزدیک تان را برای صرف نوشیدنی دعوت کنید.به خصوص اگر همیشه چندان فرصت این کار را ندارید.هم چنین می توانید همین کار را در رابطه با فامیل نزدیک تان هم انجام دهید،اکنون زمان آن فرا رسیده است.

مهر

امروزاز احساس خشنودی و رضایت برخوردار هستید.زیرا ونوس وارد برج کماندار می شود.دیگران جذب شما می شوند و همه دوست دارند در کنارتان باشند.می توانید مسیرزندگی را در جهت تمایلات خودتان هدایت کنید.

آبان

درست در لحظه مناسب، ونوس به خانه آذر مي رود، ويادآور اين مسئله است، گرچه نيازي نداريد يادآوري شود كه زمان آن رسيده كه از زندگي لذت ببريد. شما از معاشرت و بودن دركنار ديگران در هفته هاي آتي لذت مي بريد، چون شاد هستيد از اين كه شما را همانگونه كه هستيد قبول دارند، آزادي داشتن براي اين كه خودتان باشيد بهترين آزادي است، پس بدون ترديد شما در بهترين حالت خود هستيد.

آذر

اگر بخواهيد مي توانيد بهترين هم صحبت باشيد البته با نشان دادن قسمت ديگري از شخصيت پيچيده تان اين كار را مي كنيد.

دي

امروز ونوس به طرف آذر با عنصر آتش می رود و به قسمت اهداف روابط دوستانه و گروههای شما مربط می شود.این موضوع برای تمام برنامه های اجتماعی که در هفته های آینده دارید  عالی می باشد زیرا شما در رویارویی با تمام اتفاقات جالب و جدید گشاده رو هستید و می درخشید.

بهمن

اخیراً‌ عشق های سری در زندگی شما خیلی شکل گرفته است و مثل کابوس برای خانواده و محل کار بوده است اما فکرش را نکن دورش را خط خواهی کشید رد پاهایتان را بپوشانید والا در اثر جرم گرفتار می شوید.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید