به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 93/08/03

نام ماه

سمبل ماه

امروز مي توانيد به خودتان خوش بگذرانيد. فعاليت كنيد واز انرژي تان استفاده كنيد و تا جايي كه مي توانيد افراد جديدي ببيند. در اين زمان مسائل احساسي مهمي اتفاق مي افتد.

فروردين

در حال حاضر در هیچ کاری تاخیر وجود ندارد که حوصله تان سر برود.تصمیم دارید کاری را عملی کنید و شرایطی را که در حال حاضر ایجاد می شود.شروعی تازه را برایتان فراهم می کند.

 ارديبهشت

اكنون خورشيد به برج عقرب رفته است. اين قسمت از چارت شما مربوط به كار سخت مي باشد. البته شما هيچ وقت از اين موضوع نمي ترسيد. اگر همكار آباني داريد و به كمك احتياج داريد مي توانيد از اين فرد تقاضا كنيد

خرداد

یک دوست یا آشنا تصمیم می گیرد به شما زنگ بزند. اگر تلفن یا آدرس آنها را گم کرده اید از تماس آنها خوشحال می شوید. از این که ارتباط تان با آنها قطع شده است ناراحت اید.

تير

امروز روزي نيست كه حسادت و حس مالكيت طلبي كسي را برانگيزيد. اگر كه مي توانيد به او كمك كنيد، چرا كه او با خشم و كينه توزي زياد واكنش نشان خواهد داد. اگر شما بيدي نيستيد كه از اين بادها بلرزيد، تمام سعي خود را بكنيد كه احساساتتان را كنترل كنيد و چيزي نگوئيد و كاري نكنيد كه اوضاع را خراب تر از اين كه هست، بكنيد.

 مرداد

امروز از غیبت کردن لذت می برید.دوست ندارید کار جدی انجام دهید اما در عین حال دوست ندارید یک جا بی کار بنیشینید.هر کاری می کنید مراقب زنگ تلفن باشید زیرا خبر جالبی می شنوید یا شاید به یک مهمانی دعوت شوید.

شهريور

امروز ممکن است یکی از همکاران تان کمکی از شما بخواهد چه در انجام میزان زیادی کارها و چه تنها در یک راهنمایی ساده.شما امروز قادرید که خیلی مصمم عمل کرده و با واقعیت ها روبرو شوید و آنها واقعاً این حالت شما را می ستایند.صحبت هایی از افزایش حقوق ویا گرفتن کمک هزینه نیز وجود دارد پس گوش هایتان را تیز کنید.

مهر

امروز می توانید بسیار جذاب باشید اما مراقب باشید زیرا یک نفر احساس می کند مورد بی توجهی قرار گرفته است.فکر می کنید بهتر است کارها در کنترل شما باشند.بهتراست در مورد افکارتان بیشتر فکر کنید و تجدید نظر کنید.

آبان

به شما توصيه مي شود كه تا جائيكه مي توانيد تنها باشيدچون با كوچكترين ناملايمتي ممكن است از كوره در برويد. سعي كنيد خيلي مسايل را بدل نگيريد چون آنقدرها ارزش ناراحت شدن ندارند. بايد مراقب سلامت خود نيز باشيد چون احساسات شديدي در بدن خود حس خواهيد كرد.

آذر

اكنون كه خورشيد وارد برج عقرب شده است به نقشه هاي آينده تان فكر كنيد. اما سعي كنيد اين برنامه ريزي براي آينده مانع از تفريح بادوستانتان نشود. زماني كه خورشيد در چنين موقعيتي قرار دارد، اگر تصمي داريد كه عشقي پيدا كنيد، اين بهترين زمان براي پيدا كردن عشقي مناسب است.

دي

امروز سعی کنید دوستان و مادیات را تا جایی که می توانید از هم دور نگه دارید و گرنه کشمکش خواهید داشت. به هر حال شاید به این نتیجه برسید که اگر به مشکلات اجازه دهید راه خوشان را بروند و یا اینکه مشکلاتی که با دیگران دارید را نادیده بگیرید و وانمود کنید که اتفاقی نیافتاده است در مورد آنها بحث کنید.اگر بتوانید اوضاع را روبراه کنید می توانید به جلو حرکت کنید.

بهمن

حالا خورشید به علامت هم ردیف آب یعنی عقرب وارد شده است زندگی قدری آرامتر می شود.اما این بدین معنی نیست که پیشرفت برای شما متوقف شده است برعکس شما می توانید چند هفته آینده مقداری ارتباط تماشایی داشته باشید. که شما را برای حرکت بعدی آماده خواهد کرد.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید