به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 97/04/28

نام ماه

سمبل ماه

درمحل كارتان تغييراتي ايجاد شده است. اما از اين كه انتخاب صحيح داشته ايد احساس رضايت خاطر مي كنيد.

فروردين

به شدت تاکید می شود که هیچ مدرکی را امضاء نکنید سعی کنید تا ستارگان به شما اجازه دهند آن موقع به جلو حرکت کنید.

 ارديبهشت

امروز اراده اي داريد تا روابط دوستي نزديك خود را بهتر كنيد هم چنين خوب است كه گذشته را فراموش كنيد و تمام ذهنتان را متوجه حال كنيد. مي بينيد كه با اين كار مي توانيد به لذت ها و شادي هاي اطرافتان توجه كنيد و اتفاقات بهتري را در آينده تجربه كنيد.

خرداد

روز زیبایی خواهد بود.بعدها متوجه می شوید که باید تمام خاطرات امروز را به خاطر بسپارید زیرا امروز ، یک روز به یادماندنی است.

تير

امروز ماه، در علامت خودتان شير مي باشد و به طور طبيعي احساسات و افكارتان متوجه خودتان مي شود. اين بسيار طبيعي است كه روي خودتان متمركز شويد گرچه كه ديگر مردم موافق به اين كارتان نباشند. اگر شخصي نيازمند توجه و يا حمايت شما باشد، بيشترين سعي خود را خواهيد كرد تا آن چه كه مي خواهد، برايش فراهم كنيد، و يا با عواقب انجام ندادن آن، مواجه شويد!

 مرداد

امروز ماه در برج اسد می باشد.دوست دارید زمانی را با خودتان تنها باشید و حوصله معاشرت و صحبت با دیگران را ندارید.به ندای درونتان گوش کنید.

شهريور

امروز ماه به سمت خانه شیر متمایل شده و شما را فردی بسیار صمیمی می سازد.هر زمان که فرصت کنید از بودن با دوستان تان لذت خواهید برد چه آنها را کاملاً بشناسید چه تنها با آنها آشنا باشید.هم چنین امروز روزی عالی برای شرکت در فعالیت های گروهی می باشد چرا که شما از بودن با افرادی که هم فکر و هم سطح شما هستند،لذت خواهید برد.

مهر

امروز خیلی قشنگ از کلمات استفاده می کنید و می توانید هر چیزی که در دلتان هست را بیان کنید. یک نفر جذب این شیوایی سخنان شما می شود، مخصوصاً اگر رابطه ای عاشقانه نیز برقرار باشد امروز فوق العاده زیبا و جذاب هستید بنابراین اگر مجرد هستید هیچ دعوتی را رد نکنید.

آبان

اگر شما امروز بدنبال تحريكات ذهني هستيد نااميد نخواهيد شد آنهائيكه در اطراف شما هستند خوشحال خواهند شد كه انعكاس ايده هاي شما را به شما برگردانند و جوابي كه از آنها مي گيريد مي تواند شما را به طرف بلنديهاي بزرگتر رهبري كند. فعاليتي پيدا كنيد تا بتوانيد امشب خستگي خود را از تن بيرون كنيد چون ذهن شما خيلي زياده فعال خواهد بود.

آذر

هيچ كس نمي تواند شما را به خاطر پوچي يا ايجاد تغييراتي در خودتان، متهم كند. تصميم داريد كه تصويري جديد از ”خود جديد“ تان بكشيد. اگر شخصي شما را تحقير كند، شما نيز همين كار را با او خواهيد كرد.

دي

روابط نزدیک و ارتباطات روزانه شما امروز هیجان انگیز و جالب می شوند و به شما فرصت می دهد تا این بخش زندگی تان را ارزیابی کنید. آیا از برنامه روزانه خودتان راضی هستید یا مایلید در بعضی از امور تغییراتی بدهید ؟ اگر این طور است اکنون دست به کار شوید به خصوص اگر بتوانید برنامه تان را عوض کنید تا وقت آزاد بیشتری داشته باشید . چون در هر صورت شما همیشه وقت کم می آورید .

بهمن

شما احتمال ندارد که زمان زیادی را در خانه در آرامش به سر ببرید.شما در حقیقت قادر نیستید در حالی که اتفاقات زیادی در اطرافتان رخ می دهد حتی برای یک دقیقه سر جایتان بنشینید. به لغزش هایتان برگه منفی بدهید زیرا هنوز نمی خواهید زمین بخورید. این طور نیست ؟

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید