به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 95/11/02

نام ماه

سمبل ماه

امروز ماه نو است. زمان خوبي براي انجام كارها مي باشد. اما زمان مناسبي براي پيشرفت در نقشه هاي آينده نيست. اين را به خاطر داشته باشيد.

فروردين

امروزماه نو در برج مردی با دلو می باشد. این قسمت از چارت شما  به کار مربوط می شود که در این زمان کمی پیچیده به نظر می رسد اما شما با انگیزه از عهده آن بر می آيید بنابراین نگران نباشید.مثل همیشه ماه نو برای شروع تازه عالی است .

 ارديبهشت

امروز ماه نو در برج مردي با دلو مي باشد و بهترين زمان براي شروع هر كار جديدي مي باشد اگر در اطرافتان متولد بهمن داريد، بهترين كسي است كه مي توانيد با او مشورت كنيد، حداقل به آن فكر كنيد و سعي كنيد آن قدر مستقل نباشيد.

خرداد

خورشید به برج دلو می رود.و ماه نیز در همین برج می باشد.به همین خاطر دیگران زیاد هماهنگ نیستند.اما شما وقت ندارید که به این چیزها فکر کنید.شما کارهای زیادی دارید که انجام دهید مخصوصاً از نظر مالی.شاید یک قبض را فراموش کرده باشید،پرداخت کنید ویا حساب های بانکی تان را رسیدگی کنید.سعی نکنید آن را تقصیر دیگران بندازید!

تير

پديدار شدن ماه در جدول شما، امروز را به فداكاري و همكاري اختصاص مي دهد. اين خبر خوشي براي همه شما شيرهاي مجرد است كه منتظر هستيد، در دام عشق بيافتيد، چرا كه به زودي مي توانيد زن و يا مرد روياهايتان را ملاقات كنيد. حتي اگر اين امر به وقوع بپيوندد، از فضاي هماهنگي كه بيش از هميشه در كنار ديگران داريد، لذت خواهيد برد. اگر در حال حاضر براي آن فراخوانده شده ايد، حالا زمان شروع ماجراجويي جديد به همراه كسي و يا شروع مرحله اي جديد در روابطتان مي باشد.

 مرداد

سعی کنید امروز با یکنفر رفتار خوبی داشته باشید.حتی اگر هیچگاه نتوانستید رودرو با او صحبت کنید.اکنون می توانید و آنها را درک می کنید و رابطه خوبی برقرار می کنید.اگر مدتی است از دوستی خبر ندارید با او تماس بگیرید.ازاینکه به خودتان زحمت داده تا دوباره با آنها ارتباط برقرار کنید،بسیار خوشحال می شوند.

شهريور

امروز ماه نو می شود و وارد علامت هوایی مرد با دلو می شود.این امر به شما اجازه شروع تمامی فعالیت هایی لذت بخش را می دهد و شما در طی چندین هفته آینده نتایج آن را خواهید دید.اگر به تازگی با شخص مورد علاقه تان درگیری پیدا کرده اید،فرصت خوبی است که اوضاع را بهبود بخشیده و در مورد اختلافات تان با آنها به توافق برسید.هم چنین امکان دارد که شما مجذوب کاری مخاطره انگیز شوید که تمامی اعصاب شما ازشدت هیجان سوزن سوزن شود.

مهر

امروز خورشید وارد قسمت خانه وخانواده چارت شما می شود.امروز منتظر تغییراتی در محیط خانه باشید مخصوصاً اگر با یکی از اعضای خانواده مشکل دارید.اگر نتوانستید چیزی را به خوبی پیش بینی کنید نباید خودتان را مقصر بدانید.

آبان

امروز خورشيد به خانه بهمن وارد مي شود و بعلاوه يك ماه كاملاً جديد در همان خانه وجود دارد. اگر به كمي الهامات احتياج داريد، زياد در جاي دوري مجبور نيستيد دنبالش بگرديد. گرچه شما قلباً يك جستجوگر هستيد، نزديك به خانه بمانيد و شما قادر خواهيد بود راه حل هر مشكلي را كه اخيراً به جانتان نق ميزند را پيدا كنيد. خواهرها و برادرها مي توانند بخصوص خيلي كمك باشند بدون توجه به طبيعت مشكل شما.

آذر

امروز در صورت فلكي دلو، ماه نو قرار دارد علاوه بر آن خورشيد هم وارد همين علامت مي شود.هم اكنون تمامي انرژي ستاره اي، روي مسائل مالي و دارايي هاي شما متمركز است. ممكن است وسوسه شويد كه مقداري از درآمدتان را خرج كنيد. به خاطر داشته باشيد كه اين قسمت از چارت شما مربوط به استعدادهاي خاص شما مي شوند پس ترسي از پيشنهاد كردن در محيط كاري تان نداشته باشيد.

دي

روز بسیار خوبی است که کارهایتان را به روز برسانید.کارهای اداری یا صورت حسابها . زمانی که این مشکلات را حل کنید احساس بسیار خوبی پیدا می کنید. .علامت شما علامتی از آینده می باشد . بنابراین بی شک از این که وسایل تان را بیرون بریزند بسیار خوشحال می شوید. البته در صورتی که مطمئن باشید که دیگر به آنها نیازی ندارید . اگر در رابطه با مشکلی به شخصی اعتماد کنید این کار می تواند راه حل هوشمندانه ای را برایتان فراهم کند.

بهمن

خورشید و ماه نو هر دو در دلو هستند . به علت این که این بخش نمودار پشت پرده شماست شما ممکن است کمتر بخواهید جلوه کنید. شما می توانید پی ببرید که تخم در زمین حاصلخیز ذهن شما کاشته شده است . بنابراین یادداشتی بردارید و سریعاً‌ افکارتان را یادداشت کنید.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید