به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 96/09/25

نام ماه

سمبل ماه

شايد مشاجره اي پيش بيايد. سعي كنيد خودتان را كنترل كنيد.

فروردين

به نظر می رسد اعتماد به نفستان کم شده است و اجازه می دهید دیگران کارهایتان را به شما دیکته کنند.امروز باید به این اتفاقات خاتمه دهید. اخیراً‌ استعدادها و شخصیت خود را سرکوب کرده اید و بهتر است امروز دوباره آنها را بسازید.

 ارديبهشت

اگر مي خواهيد كار مالي انجام دهيد بهتر است از يك فرد مطمئن كمك بخواهيد تا بتوانيد تصميم درستي بگيريد. مراقب وسايلتان باشيد و براي وسايل گران قيمت پول زيادي نپردازيد، در صورتي كه مي توانيد چانه بزنيد.

خرداد

تاکید سیارات بر اموال و مسائل کاری است.اکنون زمانی است که می توانید دانه ای بکارید و نتیجه اش را در آینده بگیرید.شاید خیلی کوچک باشد.بنابراین شروع کنید به تحقیق و بررسی.

تير

هرچه بيشتر آماده ديدار يارتان مي شويد، احساس بهتري پيدا مي كنيد و انجام اين كار نبايد خيلي سخت باشد چرا كه امروز بسيار گرم و خوش مشرب شده ايد. هم چنين زماني كه لازم است اختلافات را نشان دهيد، با بيان مثال هايي جذاب و به جا اين كار را مي كنيد. اين تركيبي عالي است جناب شير دقيقاً به همين دليل طرفداران و دوستان شما عاشق شما خواهند شد.

 مرداد

در محل کار همه چیز به خوبی پیش می رود.دوست دارید کارها را در نهایت توانایی انجام دهید.دوست دارید همه از لحظات لذت ببرند.می توانید در کارهای آشپرخانه کمک کنید و این کار را با رضایت کامل انجام می دهید،مخصوصاً اگر به مهمانی بروید و بخواهید به میزبان کمک کنید.

شهريور

امروز هر شخصی را که می بینید با لبخندی گرم پذیرا می شوید و هم چنین از حس شوخ طبعی خود استفاده می کنید.پس اگر با صف طویل کسانی که جذب شما شده اند ،روبرو شدید تعجب نکنید،چه کسی می تواند آنها را مقصر بداند؟اگر به تازگی با شخصی جدید ملاقات کرده بودید نمی دانستید که او روی شما به عنوان یک دوست حساب می کند و یا به عنوان همسر،اکنون مدرک بیشتری در دست دارید که آنها معتقدند که شما بهترین موجودی هستید که آنها شناخته اند.

مهر

دیگران توقع زیادی از شما دارند و فشار زیادی را تحمل می کنید.سعی کنید همه چیز را آسان بگیرید.غذا خوردن با همسرتان که حتماً دوستش دارید شما را دوباره با شادی های زندگی آشنا می کند.اگر با شخصی اختلاف داشته اید اکنون زمان آن رسیده که از دلش درآورید.

آبان

ستاره ها شما را تشويق مي كنند كه روي نزديكي خانوادگي كار كنيد و از آرامش و راحيت خانه لذت ببريد. اين البته زماني از سال است كه از دنيا كمي كنار بگيريد و وقت بيشتري را با عزيزان خود بگذرانيد. پس شما موقعيتتان كاملاً خوب است كه لحظات عالي و گرم و صميمي داشته باشيد. تلفن را برداريد و با يكي از عزيزترين و نزديكترين كساني كه نمي توانند شخصاً پيش شما بيايد حرف بزنيد، چون خيلي قدرداني خواهند كرد.

آذر

مطمئنم كه تاكنون خريد كريسمس خود را كرده ايد براي اين كه شما خيلي منظم هستيد. اما اگر چيزي را از قلم انداخته ايد اكنون زمان مناسبي براي خريد با عجله نيست. اگر روز ديگر بخريد زياد فرقي نمي كند، و اگر امروز بخواهيد خريد كنيد بيش از حد خرج خواهيد كرد.

دي

امروز ایده های عالی سریع به ذهنتان خطور می کنند. بنابراین آنها را هدر ندهید.دیگران شاید این ایده را احمقانه و بی عقل تصور کنند اما نباید بدون فکر درباره حرفهای آنها ترکشان کنید.تواناییهای زیرکانه شما در حال حاضر بسیار عالی می باشد و همه را متعجب می کند.

بهمن

مردم معمولاً‌ امروز مرموز به نظر می رسند اما یک ثانیه را هذیان گویی بی مورد تلف نکنید. شما در تمام احتمالات هدیه های غیرمنتظره ای احساس قلبی را با اشاره فهماندن شکست خورده اید بنابراین سستی آن را خراب نکنید.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید