به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 96/08/28

نام ماه

سمبل ماه

شايد نتوانيد درك كنيد كه ديگران چه كار مي كنند حتي ممكن است كاري كه آن ها مي كنند به شما مربوط نباشد. در هر ضورت تغييراتي در اطرافتان پيش مي ‌آيد اما به نفع شماست.

فروردين

ماه نو در برج عقرب است و بر احساس اجتماعی و رمانتیک شما می افزاید.از تفریحات وسرگرمی ها و مسائل احساسی اخیر نشاط زیادی به دست آورده اید و بهتر است به این شادابی ادامه دهید.

 ارديبهشت

قدرت كنترل نفس شما، تحسين برانگيز است و شما معمولاً‌به خودتان مغرور هستيد زيرا اين توانايي را داريد كه آرامش خود را حفظ كنيد، حتي در زمان هاي رويارويي با شرايط سخت، اما امروز صبر و تحمل خود را از دست داده ايد. ممكن است با يك نفر به شدت بحث كنيد، اما درنهايت، شما حرف خود را مي زنيد.

خرداد

امروز اگر خرید کردید بقیه پول تان را بدقت حساب کنید تا کم نباشد . کمی حواس تان پرت است و ممکن است بعد از خرید متوجه شوید که چقدر پول تان کم شده است.

تير

افراد اطراف شما بسيار با محبت و كمك كننده هستند و يك صحبت عادي ممكن است، منجر به فرصتي عالي براي شما شود كه در غير اين صورت شما آن را متوجه نمي شويد. برايتان بسيار خوب است كه بيرون رفته و گردشي بكنيد. هم چنين از نوشتن برخي ايده هايتان روي كاغذ لذت خواهيد برد، چه در دفتر روزانه تان بنويسيد، چه نامه براي شخصي بنويسيد و يا در پرفروش ترين كتابتان بنويسيد كه چه آرزويي داريد.

 مرداد

امروز رفت وآمدهای زیادی در خانه شماست.وقت زیادی را صرف صحبت کردن با اعضای خانواده می کنید زیرا دوست دارید از اخبار جدید با خبر شوید.اگر می خواهید یکی از همکاران را  بهتر بشناسید او را به یک نوشیدنی دعوت کنید.بالاخره یکی از شما دو نفر باید پیش قدم شود.

شهريور

دیروز اعتماد به نفس تان متزلزل شده بود وامروز احتیاج به تقویت و بهبود دارید.پس فکر کنید ببینید چه کاری می توانید در این مورد انجام دهید.احتمالاً کمی توجه به جزئیات می تواند کمک کند.در این صورت ممکن است از بازدید از فروشگاههای مورد علاقه تان لذت ببرید.البته قبل از این که بگویید من این را می خواهم.هم چنین از خرید چیزهایی که احساس لذت بخشی به شما می دهند،خوشحال خواهید شد.

مهر

یک نفر سعی  دارد شما را خوشحال کند و به جای جالبی ببرد.بنابراین اجازه دهید تا خودش همه کارها را مراقبت کند همه کارها به خوبی پیش خواهد رفت.

آبان

در حاليكه توجه شما روي رسيدن به هدف ها و ارضاي مسئوليت هاي خاصي مي باشد، شما بيش از بقيه مردم نياز داريد كه يك ذهن روشن(باز) در مورد مسايل داشته باشيد. خيلي آسان است كه به راحتي چيزي را كه درست در جلوي چشم شماست و به شما زل زده، نتوانيد ببينيد. و اين باعث خجالت است چون چيزي بوده كه مدتها انتظارش را مي كشيده ايد.

آذر

مراقب خريدتان باشيد. به خاطر داشته باشيدكه مهم نيست يك شيء چه قدر ارزان باشد، اگر چيزي را لازم نداريد پولتان را به هدر ندهيد. عقل سليمتان را به كار اندازيد هرگز اشتباه نمي كنيد.

دي

کاملاً امکان دارد که یک شخص خاص هر طوری باشد مگر صادق اما در این زمان تشخیص درست و غلط یا حقیقی  غیر حقیقی کار ساده ای نیست.شاید لازم باشد بیش از آنکه به حقیقت پی ببرید فرصت را غنیمت شمارید و خاصیت بهمنی معروف خود یعنی آرامش را حفظ کنید.

بهمن

امروز قلمرو هوس خانه شماست.مادامیکه بسیاری از ایده های شما بعید است . هنوز مهم است که به سرعت روی کاغذ نوشته شوند.حقیقتاً شما در یک موقعیت وسواسی و در لحظه ای هستید که زندگی شما را به خوبی تغییر می دهد و نباید از آن دست بکشید تا هر احتمالی که از آن فکر می کنید انجام شود.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید