به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 94/09/07

نام ماه

سمبل ماه

اگر هر كاري انجام داده ايد تا به هدفتان برسيد بنابراين اكنون بايد منتظر بمانيد . بايد صبر كنيد تا ديگران هم مانند شما شرايط را درك كنند.

فروردين

مشکلاتی در اطرافتان وجود دارد.از دیگران انتظار نداشته باشید که خواسته های شما را بدون چون و چرا بپذیرند . اگر طرحی دارید کمی در موردش فکر کنید و زود آنرا عملی نکنید.

 ارديبهشت

در رابطه با مسائل مالي، حتماً‌ اشتباه مي كنيد. ايده هاي خود را به ديگران اجبار نكنيد، زيرا آنها كاملاً‌از نظر فكري با شما متفاوت هستند و با اين كار شرايط را به هم مي زنيد. امشب از عقايدتان دفاع مي كنيد.

خرداد

تنش ها و استرس ها را کنا بگذارید و اگر نه تا آخر روز بی حوصله و کسلی می شوید. در این زمان از سال همه بی حوصله و خسته هستند اما شما می توانید این احساس را در خودتان از بین ببرید. می توانید به حمام بروید و در زیر دوش به ذهن و بدن تان استراحت بدهید.

تير

از امروز كه روحيه اي بسيار بالا داريد، لذت ببريد و با تقسيم كردن آن با ديگران بيشترين بهره را از آن ببريد. اين راهي عالي براي گسترش حلقه روابط اجتماعي تان است. پس شهامت اين را داشته باشيد كه با افرادي كه خيلي خوب نمي شناسيد، وارد بحث شويد چرا كه به زودي آنها جزء دوستان شما خواهند شد. عاليست، چگونه آنها مي توانند از دست فردي خوش مشرب و گرم و صميمي مانند شما فرار كنند؟

 مرداد

از تجربیات یک نفر سود می برید.از این کار آنها تشکر می کنید زیرا آنها این کار را بخاطر خوبی انجام می دهند.اگر به خرید می روید مراقب باشید زیرا وسیله قیمتی و لوکس را انتخاب می کنید که شاید نتوانید از عهده آن برآیید.

شهريور

شما بسیار شوخ طبع و خوشرو شده اید و در نتیجه توسط طرفداران زیادی احاطه خواهید شد.سعی کنید نیرو و شادی خود را با آنهایی که مشتاق آن هستند،شریک شوید و در نتیجه از احساس خوبی که از این امر عایدتان می شود،لذت ببرید.اگر خوش شانس باشید ممکن است دعوتی برای سفر به جایی دور را دریافت کنید یا احتمالاً دعوت برای دیدار از شخصی که در خارج از کشورتان زندگی می کند.

مهر

همه چیز به روابط دوستانه شما مربوط می شود.اگر حرف های تان را به خوبی بیان نکنید حتماً سوءتفاهم به وجود می آید.به دیگران نشان دهید که چه هدفی دارید تا موقعیت تان تثبیت شود.

آبان

ستاره ها يك جهش در هر قدم شما و يك لبخند روي صورت شما مي گذارند. خوشگذراني و بي قيد و خيال بودن در برنامه شما گنجانده شده، تنها مشكل اينجاست كه شما چقدر پول داريد در اين راه خرج مي كنيد. شايد انتظار يك پاداش براي عيد هستيد و يا فقط روحيه خرج كردن داريد. هر چه كه هست شما قصد داريد بي خيال باشيد و فقط بطور محض لذت ببريد.

آذر

شايد بخواهيد تنها باشيد، تا نيرويتان را كه به خاطر شكست يا نااميدي از دست داده ايد دوباره به دست آوريد اما مثبت بين باشيد. هرگز هيچ كس نمي تواند شما را فردي كسل و خسته كننده بداند. شما همه را خوشحال و هيجان زده مي كنيد به غير از خودتان!

دي

امروز از حضور افرادی با تجربه و کاردان بهره مند می شوید بنابراین به دقت به صحبتهای آنها گوش دهید.شاید آنها تمام پاسخهای سوالات شما را نداشته باشند و شاید با تمام صحبت های آنان موافق نباشید اما بعضی از صحبت هایشان مانند در می باشد که به موقع به ارزش آن پی می برید.

بهمن

شاخه زیتون را پیشنهاد کنید اما اجازه ندهید کسی احساساتتان را تهدید کند تا نظرتان عوض شود. شما واقعاً‌ بر لبه موقعیت هستید و اگر کسی نخواهد با صمیمیت شما را پشتیبانی کند شما جداً  نیاز دارید درباره این ربطه فکر کنید.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید