به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 96/07/29

نام ماه

سمبل ماه

گاهي اوقات لازم است كه به خواسته هاي ديگران توجه كنيد و آن ها را بپذيريد. بعد از گذشت اين چند روز مي توانيد مشكلات را به طور منطقي حل كنيد.

فروردين

تازه متوجه می شوید که تا چه اندازه اطرافیان برایتان مهم هستند. مشکلاتی در زمینه مادیات است که باید حل شوند و می توانید نقشه های بسیار خوبی بکشید. به نظر می رسد که یک دوست صمیمی دارید که نهایت سعی خود را می کند تا از شما در همه شرایط حمایت کند

 ارديبهشت

در مورد جزئيات بي مورد مردد هستيد در حالي كه بايد حركت بزرگي انجام دهيد. نمي توانيد يك جا آرام بمانيد و بنابراين بهتر است كار را فراموش كنيد. زيرا در حال حاضر به توجه و دقت زيادي نياز داريد. امروز بايد برويد بيرون و انرژي تان را مصرف كنيد

خرداد

هم چنان در مورد راه حال مشکلات با هم دیگر صحبت میکنید . اگر همسرتان تاخیری در یکی  از برنامه های تان ایجاد کرده است شاید بخواهید راه تان را به تنهایی ادامه دهید.

تير

امروز خيلي طول نمي كشد كه احساس خستگي و نااميدي مي كنيد. به نظر مي رسد كه نگراني ها به ذهن شما هجوم آورده و شروع به كار گرفتن ذهن شما كرده اند، مگر اين كه شما در اين مورد بسيار جدي عمل كنيد و اجازه ندهيد. هم چنين ممكن است شما با شخصي مواجه شويد كه راجع به درست و غلط، خيلي اظهار عقيده مي كند و راجع به اين مورد يك سخنراني به راه خواهد انداخت.

 مرداد

امروز همسرتان به توجه شما نیاز دارد.سعی کنید کلمات را طوری به کار ببرید که ناراحت نشود و ا زدست تان نرنجد.در مورد مسائل خانوادگی و گذشته کمی حساس هستید.به کارهایی که مهم نیستند اهمیت ندهید.

شهريور

امروز بسیار بدخلق شده اید و احساس می کنید که بار همه دنیا روی شانه شماست.گر چه به نظر می رسد همه چیز در این زمان به خوبی پیش می رود شک های بی گاه باعث اثر بدی در ذهن شما می شود.مشکل می شود فهمید که ترسهای شما به جا هستند یا این که شما از کاه کوه ساخته اید.سعی کنید حتماً استراحت کنید که به نظر می رسد نصف مشکل شما همین عدم استراحت است.

مهر

امروز احساس می کنید که هر کاری انجام دهید و هر حرفی بگویید اشتباه است بنابراین می ترسید.دوست دارید حقیقتی را بیان کنید اما آن قدرها هم که فکر می کنید راحت نیست.پیامد آن حتماً ناراحتی پیش می آید اما فکر می کنید گفتن این حقیقت ضروری است.

آبان

امروز ستاره ها اين فرصت را به شما مي دهند كه عميقاً به احساس خود و ديگران دست يابيد. ولي امروز بنفع تان است كه خيلي به ديگران اعتماد نكنيد. شما دوست داريد كه خوبي درون ديگران را پيدا كنيد. از ديگران پيغامهاي متضادي مي گيريد كه گيج تان مي نمايد .بهرحال امروز زماني نيست كه به قضاوت خود اعتماد كنيد، پس هيچ نوع تعهد احساسي يا مالي، با هيچكس در حال حاضر نبنديد.

آذر

با يك شخص خاص مشكل پيدا مي كنيد. اگر سعي كنيد آن را ناديده بگيريد، متوجه مي شويد كه آن فرد خودش نيز پشيمان مي شود و تقاضاي شروع مجدد دوستي را از شما مي كند و شما نيز متعجب مي شويد.

دي

در محل کار مراقب باشید زیرا به نظر می رسد شخصی گرفتاری فکری دارد و تصمیم دارد که زندگی دیگران را تا جایی که می تواند مشکل کند.هر چه قدر برنامه تان سختر و کسل کننده تر باشد بیشتر به آزادی تمایل خواهید داشت.بنابراین سعی کنید به روشهای مثبت این کار را انجام دهید تا همه چیز به یکباره از بین نرود.

بهمن

پی می برید که آن یک روش همکاری همکاران است.(( بلکه روی تمام کسانی که در یک فهرست اجتماعی هستند به نظر می رسد))خوب گاهی شما می توانید بدون هرگونه خسارتی بی وقفه کار کنید این طور نیست؟

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید