به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 96/11/03

نام ماه

سمبل ماه ارتباط با يك فرد برايتان موفقيت آميز است. مجبور هستيد تصميمات جدي بگيريد. اين كه ديگران بتوانند آن را بپذيرند به شما مربوط نيست. شما تنها بايد نتيجه را درست كنيد.

فروردين

اگر کسی فکر می کند شما نمی توانید با مسائل هماهنگی ایجاد کنید باید بدانید که شما بیشتر از هر کس دیگری در این زمینه توانایی دارید حتی بیشتر از آنچه آن فرد تصور می کند. اگر واقعاً‌ به این موضوع اعتقاد دارد که توانایی و انگیزه شما را در انجام کارها ببیند متعجب می شود.

 ارديبهشت

امروز متوجه مي شويد كه رابطه يا طرحي كه تاكنون بامشكلات زيادي روبه رو بوده است، اكنون در حالت پيشرفت است در خانه و محل كار مسئوليت هاي جديدي به شما واگذار مي شود، نمي توانيد جلوي هيجان زدگي خود را در مورد پيشرفت مسائل بگيريد. بهتر است به كارهاي خلاق هم بپردازيد.

خرداد

شاید امروز موضوع مهمی را برای آینده یاد بگیرید.فرصت دارید تا استعدادها و مهارت های منحصر به فردتان را نشان دهید.اما قبل از اینکه به تفریح و سرگرمی بپردازید،کارعقب افتاده ای ندارید که بخواهید آن را انجام دهید؟

تير

ارتباط پر از تنش بين عطارد و ساترن به شما احساس عدم تعادل و خستگي و كوفتگي مي دهد. شما مثل هميشه انرژي نداريد، پس به زنگ تفريح هاي زيادي نياز داريد. هم چنين ممكن است نگران نحوه عملكردتان در سركار شويد و يا فكر كنيد از پس آنچه از شما انتظار مي رود بر نمي آئيد. اگر نگران سلامتي تان هستيد، امروز روز مناسبي است كه از خود بپرسيد چه خبر است؟ و دراين صورت مي توانيد اوضاع را درك كنيد.

 مرداد

موضوعی امروز ذهن تان را به خود مشغول کرده،است که اگر نتوانید آن را از بین ببرید،باعث نگرانی شما می شود.نگران هستید که شاید کاری را درست انجام نمی دهید یا تصمیم درستی نمی توانید بگیرید.بهتر است در این مورد با کسی مشورت کنید که البته به نظر آن شخص احترام می گذارید یا فردی با تجربه است.

شهريور

بد نیست امروز به نصیحت اطرافیان تان گوش دهید البته اگر برای تان مهم نیست که آنها کمی محتاط و بدبین هستند.آنها بیشتر مایلند که زیان های کاری که پیشنهاد می کنید به شما گوشزد کنند تا نکات مثبت و مزایای آن را. و خیلی قبل از این که از صحبت کردن در این باره دست بردارند شما را خسته و کلافه می کنند.البته به آنها تنها ترس ها و احتیاط هایی را که در این زمان ذهن شما را اشغال کرده بیان می کنید.

مهر

امروز به دلایلی نامطمئن و گیج هستید.با کسی که به او اعتماد دارید صحبت کنید و چیزهایی که در موردشان مطمئن نیستید بیان نکنید.اگر ترس را کنار بگذارید همه چیز درست می شود.

آبان

امروز يك اتمسفر آتشين وجود دارد و بدن شما و يكنفر ديگر ممكن است جرقه هايي ايجاد گردد. سوال اين است كه آيا جرقه هاي بدو تحريك كننده هستند و يا جرفه هاي ستايش و محبت. اگر دقيق راجع به آن فكر كنيد آنها مي تواننددو روي يك سكه باشند. فعلاً از آنچه در دسترس است لذت ببريد و بگذاريد آينده به حال خود باشد.

آذر

درست برعكس ديروز، امروز زمان مناسبي براي خريد كردن نيست. پولتان را در بانك و يا محل امني بگذاريد و اگر در محل شلوغي هستيد خيلي مواظب باشيد چون همه مثل شما درستكار نيستند.

دي

امروز ماه در بهمن است که البته علامت شما می باشد. بنابراین می توانید انتظار داشته باشید که در عنصرتان باشید . در محل کار خواستار نمایش استعداد بی نظیر خود هستید و همچنین خواستار اثبات این موضوع هستید که می توانید فردی مسوول و با انگیزه و همچنین آینده نگر و نو آور باشید . می توانید با رفتار صادقانه با شخصی آشتی کنید . بنابراین اگر حداقل تا آخر روز یکنفر از شما تعریف کرد . شگفت زده نشوید.

بهمن

معما کلمه است که با امروز شما عجین شده است شاید بدین علت که شما در مورد چیزی به جز کارتان خیال پردازی می کنید. شما می توانید حتی بیشتر  از روزهای عادی خسته باشید.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید