به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 95/09/19

نام ماه

سمبل ماه

به هيچ وجه با مشكل رو به رو نمي شويد. در كارهاي حرفه اي و شخصي پيشرفت مي كنيد. سعي كنيد براي پيشرفت راه خوبي پيدا كنيد.

فروردين

امروز روز مهمی است  و باید تصمیم بگیرید کدام مسیر را بروید و از یک طرف ایده های جدید زیادی دارید و از طرف دیگر شک و تردید دارید. از مثبت اندیشی ستارگان جرات به دست آورید. غریزه خود را دنبال کنید. این توان را دارید  که هر کاری که لازم است انجام دهید. رابطه تان با دیگران از حقیقت سرچشمه می گیرد.

 ارديبهشت

در خانه صلح و آرامش برقرار است و دوست نداريد از خانه بيرون برويد. زمان خوبي براي سرگرمي است اگر مجرد هم هستيد زمان خوبي براي روابط احساسي است و مطمئن باشيد به روابط جدي تري تبديل مي شوند.

خرداد

اگر واقعاً خسته شده اید باید از دیگران کمک بخواهید. میتوانید به خودتان امید دهید که این تنها روز سخت است که در پیش دارید. اگر می توانید کارهای کوچکتر را به دیگران واگذار کنید.

تير

اگر آمادگي براي جشن سال نو را موكول به آخرين لحظات كرده ايد، حالا احساس مي كنيد كه زير بار اين همه كار دفن شده ايد. اول چه كاري را بايد انجام دهيد؟ به جاي اين كه راه اشتباه برويد، دور خودتان بچرخيد و يا از شدت اضطراب به زمين بچسبيد با نوشتن ليست بلندبالايي از كارهايي كه بايد انجام شوند مي توانيد به راه حلي عالي دست پيدا كنيد. و جناب شير بالاخره كه بايد نگاهي به آن بياندازيد، نبايد؟

 مرداد

سعی کنید امروز زمانی را به خرید چیزهای کوچک اختصاص دهید.روز خوبی برای پیدا کردن هدایای کوچیک برای دیگران است.

شهريور

اکنون اگر دارای تحرک بیشتری باشید احساس خوشحالی بیشتری خواهید کرد.پس از هر بهانه ای استفاده خواهید کرد تا از جایی به جای دیگر بروید.امروز روز خوبی برای خریدهای کریسمس است چرا که شما از دیدن اجناس و خرید هدایای کوچک لذت خواهید برد.کارت های کریسمس در مسیر شما قرار خواهند گرفت پس با دقت فکر کنید تا کسی را از لیست افرادی که باید کارت دریافت کنند را از قلم نیاندازید و گرنه آنها از این که چرا هیچ خبری از شما دریافت نکرده اند متعجب خواهند شد.

مهر

اگرمعامله ای انجام می دهید سعی کنید همین امروز تمام اش کنید.امروز قوه درک شما بسیار قوی است بنابراین می توانید ریسک کنید.سعی کنید بدون فکر کاری را انجام ندهید.

آبان

آنهائي كه با كسي در ارتباط هستند شايد بخواهند كه مسايل را كمي گسترش دهيد و امكان دارد كه بزودي نامزد شده و يا ازدواج كنند. اگر وابستگي نداريد، موقعيت هاي زيادي براي معاشرت برايتان وجود دارد، بقدري زياد كه در آنها غرق مي شويد. به نظر مي رسد قرار است خيلي به شما خوش بگذرد.

آذر

سعي كنيد خودتان را در مخالفت هاي كاري تان شركت ندهيد سعي كنيد كناره بگيريد. و اگرنه شما هم بازخواست مي شويد و اين واقعاً منصفانه نيست. آرام و ساكت بمانيد و تا زماني كه نظرتان را نپرسيدند چيزي نگوييد.

دي

سعی کنید که امروز کارهایتان را هماهنگ کنید به خصوص اگر تصمیم دارید با تلاش  زیاد موفق شوید. اگر چنین تصمیمی دارید باید فعالیت های خود را با آرامش انجام دهید. نهایت سعی خود را بکنید تا با کسانی که سرفه یا عطسه می کنند. در تماس نباشید.زیرا قوای جسمانی تان هم اکنون کم است. و هم اکنون دوست دارید که در جشنها بدرخشید و حضور داشته باشید.

بهمن

اگر بچه دار هستید می دانید در این مواقع سال چقدر پرخرج هستید. اگر عزیزهای شما در قلوبشان درخواستی دارند و شما نمی توانید فراهم کنید تا تایید نمی کنید شما در کنار مباحثات بایستی نوازش نیز داشته باشید.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید