به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 97/05/30

نام ماه

سمبل ماه

كارها از كنترل شما خارج شده اند. اگر بتوانيد چند روز ديگر هم صبر كنيد همه كارها خود به خود انجام مي پذيرند.

فروردين

می توانید به افرادی که مشکل دارند به هر روشی کمک کنید .البته تا زمانی که پول قرض ندهید . این کمک ایرادی ندارد اما اگر این کار را بکنید خودتان دچار مشکل می شوید  و مطمئن باشید دیگر آن پول را  به دست نمی آورید . امروز بسیار احساساتی هستید و همسرتان متوجه آن می شود.

 ارديبهشت

هر نوع سوء تفاهم و ابهامي كه امروز پيش بيايد در آينده اي نه چندان دور حل مي شود، بنابراين لازم نيست بي جهت مضطرب شويد. درست است كه بعضي ها پرخاشگر و مشكل ساز هستند و به همين خاطر وظيفه شماست كه مانند يك فرد بالغ رفتار كنيد. بالاخره يك نفر بايد اين كار را بكند. در مورد روابط اجتماعي كمي شادي داريد و شايد به چند جا دعوت شويد و مي توانيد كمي انرژي خود را تخليه كنيد.

خرداد

همیشه دوست دارید احساس اطمینان خاطرتان را بالا ببرید.برخی از شما فکر می کنید داشتن همسر و خانواده  این موضوع را درست می کند،اما بعضی دیگر دوست دارند در خانه بمانند و به ازدواج فکر نمی کنند در چند روز آینده به این موضوع فکر می کنید.

تير

امروز سيارات، طوري در كنار هم قرار مي گيرند كه شما را  بي پروا خواهند ساخت و شما با عجله به سمت مكاني مي رويد كه حتي فرشتگان نيز جرات پا گذاشتن به آن جا را ندارند. هم چنين كشمكشي ذهني داريد تا بتوانيد در يك زمان روي موضوعي واحد متمركز شويد و ممكن است به زودي ذهنتان پر از انواع احساسات گوناگون شود و متوجه خواهيد شد كه بهترين راه حل براي شما اين است كه مطالب را يادداشت كنيد چرا كه ممكن است برخي از آنها را فراموش كنيد.

 مرداد

امروز دیگران سرسخت و بی حوصله هستند.یک نفر رفتاری می کند که واقعاً تعجب می کنید.آیا واقعاً منظوری داشته اند و از عمد این حرکات را می کنند؟

شهريور

مراقب باشید چرا که این یکی از آن روزهایی است که هیچ چیزی به درستی پیش نمی رود و افکار شما بسیار پراکنده است.با همه این تفاسیر،نباید اجازه دهید که اوضاع از کنترل شما خارج شود پس با این دید که دیگر شکست خورده اید و همه چیز تمام شده، به قضایا ننگرید. در عوض ، هر کاری که می توانید درجهت بهتر کردن اوضاع بکنید.هم چنین باید به خاطر بسپارید که ممکن است شخصی اطلاعات نادرستی را در اختیار شما قرار داده باشد و با این وجود اصرار دارید که این گونه نیست.

مهر

امروز مراقب باشید،زیرا در مقابل انتقاد دیگران بسیار حساس هستید و شاید رفتار بدی داشته باشید.احساسات تان را در حال حاضر بررسی نکنید زیرا دیدگاه تان خوب نیست.شاید ناراحتی در گذشته داشته اید که فکر می کردید فراموش شده است.اما هم چنان وجود دارد.اگر این طور است دیگران را مقصر ندانید.اگر در موردش صحبت کنید زودتر آرامش را به دست می آورید.

آبان

اگر حقايق را امروز از چشم ها پنهان كنيد ايده خوبي نيست اگر رويارويي با يك شخص خاصي كه با او مشكل داريد اجتناب ناپذير است بهتر است كه زودتر اين كار را بكنيد تا اين كه بگذاريد مشكلات بدتر شوند. چون نمي خواهيد كه هميشه يك ابر باران زا را بالاي سر خود داشته باشيد، مي خواهيد.

آذر

گاهي اوقات لازم است به افراد خانواده اجازه دهيد مراقب خودشان باشند. اگر شخصي از اين كه به او بي توجه هستيد ابراز نارضايتي كرد، با آرامي و ملايمت به او بگوييد كه در حال حاضر بايد مراقب خودتان باشيد، به اين خاطر نيست كه او را دوست نداريد، و هم چنين به حمايت وي نياز بيش تري داريد تا انتقاد.

دي

اخیراً‌ انرژی تان کاهش یافته است اما امروز انرژی تان به اندازه معمول می رسد . همچنین امروز اعتماد به نفس تان افزایش می یابد که این درست همان چیزی است که با آن احتیاج دارید تا کارهایی که نیاز به دل و جرات و ابتکار دارند را انجام دهید . اکنون شروع کیند قبل از آنکه دوباره انرژی تان را از دست بدهید .

بهمن

درباره یک موضوع مقاومت نکنید که آن مهم نیست و نسیمی است که دیگران را وادار می کند تا دیدگاه شما را بعداً  یعنی زمانی که معنای بیشتری می دهد ببینند.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید