به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 94/07/15

نام ماه

سمبل ماه سعي نكنيد آن چه را كه در ذهنتان مي گذرد مخفي كنيد. اگر آرزوهايتان را براي ديگران بازگو كنيد متوجه مي شويد كه چه طور ديگران آماده اند تا آن ها را به حقيقت تبديل كنند. مي توانيد در مقابل يك نفر از خودتان دفاع كنيد اما اين كار غرور شما را افزايش مي دهد.

فروردين

امروز به یک موضوع قدیمی فکر می کنید شاید به یاد حرف یک نفر بیفتید.اما اگر همین طور در گذشته بمانید نمی توانید پیشرفت کنید بنابراین سعی کنید رها شوید و خودتان را با زندگی حال وفق دهید.

 ارديبهشت

تغييرات كوچكي در زندگي همكاران و يا در محل كار شما صورت مي گيرد كار درست اين است كه تا جايي كه مي توانيد خودتان را با شرايط وفق دهيد، سعي نكنيد دانايي افرادي كه از شما بالاتر هستند را زياد مورد سوال قرار دهيد امروز لازم است برويد بيرون و انرژي تان را تخليه كنيد بنابراين سعي كنيد با افرادي كه با آنها تفاهم داريد، وقت خود را سپري كنيد

خرداد

اگر دیگران با ادب باشند شما بیشتر آن را می پسندید. بسیار حساس هستید و بی دلیل احساس نا امنی می کنید. اما لازم نیست نگران باشید. رفتار خوب با دیگران امروز زیاد دیده می شود.

تير

امروز روزي قابل توجه است، از اين نظر كه شما بسيار هماهنگ با اتفاقاتي هستيد كه در اطراف شما مي گذرد. انگار كه آنتن هايي روي سر شما در آمده  به شما مي گويند كه هر شخصي در اطراف شما به چه چيزي فكر مي كند! البته كه اين امر در زمانيكه با آنها صحبت مي كنيد و يا در بحث ها شركت مي كنيد. شما را در وضعيتي بسيار قوي قادر خواهد داد! حل اختلافات در اين زمان بسيار ساده است.

 مرداد

امروز دوست دارید هر چه قدر می توانید به دیگران کمک کنید.به همکاران توجه و اهمیت بیشتری می دهید.اگر کسی غمگین و ناراحت باشد به او کمک می کنید.روز خوبی برای بهتر کردن روابط با دیگران است.

شهريور

اجازه دهید افکارتان به هر سمتی که می خواهند بروند.شما بسیار خلاق شده اید و عقایدی جالب و عالی به ذهن تان خطور می کند،هم چنین بسیار با سیاست با فرد مورد علاقه تان رفتار می کنید و این باعث می شود که تنها با گفتن چند کلمه بجا و مناسب،همه جلب توجه شما شوند.هم چنین ممکن است که جذب شخصی شوید که ملاقات می کنید و هر زمان که به او فکر می کنید قلب تان به طپش بیافتد.

مهر

امروزبا حس خوش بینی که دارید می توانید فوق العاده مفید باشید و کارهای مهم انجام دهید.هم چنین در حالتی که دیگران از تلاش برای کاری خسته شده اند شما می توانید هم چنان ادامه دهید.برای انجام کارها تفکری کاملاً برنامه ریزی شده دارید.می توانید کارهای فوق العاده ای انجام دهید.

آبان

امروز تحمل آدم هاي احمق را اصلاً نداريد و احتمال يك برخورد و بحث با آنها زياد است. اين مي تواند بنفع يا به ضرر شما باشد و شما يا در چشم كسي مهمتر مي شويد و يا اعتبار خود را بكلي از دست مي دهيد. منيت خود را كنترل كنيد كه سعي نكنيد حتماً در اين موضوع برنده باشد چون آنوقت يك پيروزي توخالي و ظاهري خواهد بود.

آذر

امروز همكارانتان از ديدن زيركي شما تعجب مي كنند. سعي كنيد مثبت بين و مشتاق باشيد و مسئوليت هايي به شما واگذار مي شود. بايد بتوانيد هر كاري را انجام دهيد و بعضي از اين كارهاي كاغذبازي كسل كننده.

دي

ستارگان تاکید می کنند که درباره نقشه ها و موقعیت تان روراست باشید و هیچ دلیلی برای انجام دادن آن وجود ندارد. از این که احساس و عشقتان را بیان کنید نترسید زیرا دیگران هم در نتیجه مانند شما احساسات و عشقشان را آزادانه بیان می کنند. از لحاظ اجتماعی شما شرایطش را دارید پس آنرا از دست ندهید.

بهمن

امروز شما یک ریسک می کنید و می توانید پشتیبان برنده بشوید.(امروز به کاری فردا 10 برابر درو می کنی ) شما در راه ساکت خود می توانید یک قمارباز درجه یک باشید و اغلب غرایز شما هستند که برگ برنده را تشخیص می دهند و لزوماً ما درباره اسب سه پا صحبت نمی کنیم.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید