به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 97/08/30

نام ماه

سمبل ماه

خارج از اخلاق و خصوصيات هميشگي تان رفتار مي كنيد. در حال حاضر به موضوع مالي جذب شده ايد و تصميم داريد پروژه اي را اجرا كنيد.

فروردين

امروز محبوبیت خاصی پیدا می کنید و لازم است به نکات مثبت زندگی نگاه کنید.کمی ظاهرتان را تغییر دهید به خصوص اگر مجرد هستید. همیشه به خاطر داشته باشید که برخورد اول بسیار مهم است.اگر متاهل هستید همسرتان کمی حساس است بنابراین با او مهربان باشید و اجازه بدهید که احساساتش را بیان کند.

 ارديبهشت

شايد خبر ناخواسته اي از يك اداره دولتي دريافت كنيد واحتمالاً‌ تمايل داريد، آن را براي همه بيان كنيد. به جاي آن كه مضطرب و نگران باشيد، با يك فرد با تجربه تر، مشورت كنيد زيرا اين كار ذهنتان را آرام تر مي كند. زماني كه از حقايق باخبر شويد، راحت تر مي توانيد آرامش بيابيد. حتماً امشب بيرون برويد.

خرداد

دوستان جدیدی پیدا میکنید. زیرا تحت تاثیر ایده های و عقاید جدید هستید، همچنین مثبت می اندیشید. آماده هر چیزی هستید و اینطور هم نشان می دهید.

تير

امروز ستارگان بيانگر اين هستند كه شما بسيار حساس شده ايد و به راحتي آزرده مي شويد. اين طور به نظر مي رسد كه غرور شيرانه شما، به شما اجازه بيان اين مطلب را نمي دهد واگر كسي شما را نپذيرد يا ناراحت كند، ناراحتي خود را بروز نداده و در خود مي ريزيد. متاسفانه اين بدين معناست كه شما مايليد كه اهميت بيش از حد به هر چيزي بدهيد. سعي كنيد تعادل را برقرار كنيد.

 مرداد

شخصی به شما کم توجهی می کند اما لازم نیست نگران باشید.غریزه به شما می گوید که این فرد را ترک کنید تا بیشتر از این اذیت نشوید.غرورتان را کنار بگذارید و مشکلات تان را با این فرد حل کنید.

شهريور

سعی کنید امروز خیلی سخت نگیرید چرا که بعضی از افراد اطرافتان بسیار غیر دوستانه شده اند.آنها خیلی واضح پیام دور شو را برای شما می فرستند که در نتیجه شما آزرده و ناراحت می شوید.ممکن است ناخودآگاه شما بخواهید تا آن جا که ممکن است شما را از آنها دور کنید تا بیش از آن رنجیده خاطر و ناراحت نشوید ولی به نظر می رسد شما بیش از آن چه که باید ناراحت شده اید.سعی کنید کاری شدید و یا جدی انجام ندهید مگر این که به وضوح دریابید که در ارتباط با آنها به آخر خط رسیده اید.

مهر

امروز بسیار صادق و رو راست هستید.هیچ کس نمی تواند شما را از تصمیم تان منصرف کند.

آبان

امروز شما مركز توجه همه هستيد و از اين موضوع خيلي شاديد. هر چقدر هم كه از اين توجه لذت مي بريد، قسمتي از وجودتان مي داند كه زندگي چيزي ماوراي شكوه و تجملات است .ولي با اين وجود ضرري ندارد كه هر چند وقت يكبار خود را غرق در چيزهاي مورد علاقه تان بكنيد.

آذر

اگر رازي داريد، امروز مشكل مي توانيد آن را فاش نكنيد. يكي از جمله دي ماهي هايي هستيد كه از عشق هاي پنهاني لذت مي بريد، اگر مي خواهيد كه كسي متوجه نشود، بهتر است روشتان را عوض كنيد.

دي

اگر مجرد هستید یا رابطه ای جدی با کسی ندارید امروز این شانس بزرگ را دارید که با یک شخص خاص ملاقات کنید  به خصوص اگر به طور اتفاقی به یک مهمانی بزرگ بروید.اکنون زمانی است که می توانید هر کار مهمی را با اراده انجام دهید.زیرا اکنون در موقعیتی هستید که می توانید دنیای خود را به طور کامل عوض کنید.

بهمن

یک بازی و هوس خیالی که مانند یک حباب است ممکن است در زندگی ثابت و ماندنی شده باشد.اگر مطمئن نیستید که می خواهید به مرحله بعد بروید باید بلور فرض کننده تان را پاک کنید( در سرنوشتان است امکان ندارد نخواهید)

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید