به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 94/11/22

نام ماه

سمبل ماه

هر زماني كه در جهت كار تازه و جديدي قدم بر ميداريد هيچ چيز نمي تواند مانع شما شود. در مذاكرات موفق مي شويد. سعي كنيد مدت زيادي در گوش كسي بلند صحبت نكنيد. اكنون زمان شكيبائي، توجه و احتياط است.

فروردين

یک نفر رفتار عجیبی دارد و تنها با این کار می خواهد حس کنجکاوی شما را برانگیزد. با شعوری که دارید می توانید شرایط را کنترل کنید. در مورد مسائل عشقی لازم نیست با سیاست رفتار کنید. جالب است که بدون این که گامی به جلو بردارید اتفاق بعدی را حس بزنید.

 ارديبهشت

امروز به طور غريزي اگ رمشكلي د رخانواده باشد متوجه مي شويد اگر اين طور بود كمي از خانه خارج شويد. درك و آگاهي شما، شما را به مسيري بسيار سودبخش و مفيد مي رساند، تنها سوال اين است كه آيا به حس ششم خود گوش مي كنيد؟ سعي كنيد كمي بيشتر از هميشه ماجراجو باشيد.

خرداد

هنوز اختلاف عقیده با دیگران برای تان مشکل ساز است.هیچ کس تنها به بدی های تان فکر نمی کند.بنابراین می توانید با دقت به کارهای تان فکر کنید و نقشه ها و طرح ها را اجرا کنید.همه چیز به خوبی پیش می رود و می توانید به مرحله بعدی بروید.

تير

شير بودن يعني شما دلسوز و با محبت و يك انسان لطيف، در زير نماي با وقار بيروني مي باشيد و اين پيغامي است كه شما امروز به بيرون مي فرستيد چرا كه امروز بسيار مهربان و محتاط شده ايد. بيشترين استفاده را از اين حالت ملايمت خود ببريد. با مهم ترين افراد زندگي تان تماس گرفته و از شنيدن صداي آنها لذت ببريد.

 مرداد

دیگران را خوب درک می کنید و دوست دارید مصالحه کنید.اگر با یکی از همکاران مشکل دارید زمان خوبی برای رفع اختلاف است.اگر برای کسی زحمت کشیده اید وقتی از شما قدردانی کند خوشحال می شوید.

شهريور

امروز شما از نظر ذهنی بسیار رمانتیک بوده و می خواهید با افرادی که خوش مشرب هستند اطراف خود را پر کنید.در حال حاضر مشتاق افراد یا چیزهایی که برای تان ناخوشایند و غیر جذاب اند نیستید.این بسیار عالی است که برای چند ساعتی دنیای کوچک خود را تعطیل کنید ولی اطمینان حاصل کنید که پس از آن دوباره به روی زمین و زندگی عادی باز خواهید گشت.

مهر

درارتباط با دیگران صداقت بیشتری دارید.آماده هستید تا افکارتان را برای دیگران بیان کنید اما بخاطر داشته باشید که تنها صداقت مهم نیست بلکه باید مهربانی هم در کنارش باشد.شما می دانید که افراد زیادی هستند که احساساتی بودن خود را نشان نمی دهند اما شما هم می دانید که این کار آنها تنها برای این است که ضربه روحی نخورند.

آبان

تاكيد ستاره اي امروز روي طرز فكر و عقايد شماست. و موضوعي كه براي شما خيلي مهم است ممكن است احساسات داغي را برانگيخته كند. بخصوص اگر در مورد وجدان يا يك مشكل اخلاقي باشد. شما در ضمن ممكن است در مورد يك پيشنهاد تعطيلات برافروخته شويد بخصوص اگر ديگران بر سر اين كه كجا برويد با شما هم عقيده نباشند. اجازه بدهيد تصميمات يك چند روزي به تعويق بيفتند و بعد به يك راه حل مناسب مي رسيد.

آذر

شما اين طور فكر مي كنيد كه يكي از همكاران يا آشنايان را خيلي خوب مي شناسيد ولي لازم است كه در اين رابطه تجديدنظر كنيد. در واقع اين شخص به دليل حسادت نمي تواند خوشحالي و موفقيت شما را ببينيد. ولي اين منصفانه نيست چون شما براي به دست آودن هر چيزي سخت تلاش مي كنيد و به ندرت چيزي را به آساني به دست مي آوريد.

دي

ستارگان اخیراً‌ به شما انرژی می دهند و از نظر فیزیکی و ذهنی شما را فعال نگاه می دارند . بهمنی عزیز شما عاشق رقابت هستید و در این زمان در چند تا از آنها شرکت خواهید کرد.خوشبختانه شما فردی خوش بین هستید و این سبب می شود از تمام فرصت های زندگی به نحو احسن استفاده کنید.

بهمن

امواج مغزی هر لحظه می تواند ضربه ای بزنند و فکر پربرکت شما تمام اطلاعات ورودی را درک کند. در واقع ساده ترین ایده ها اغلب موثرترین هستند هر تصور غیر عادی استهلاکی را که تاکنون به مغزتان رسیده است بطور خلاصه ننویسید. (‌کامل بنویسید.)

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید