به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 93/08/09

نام ماه

سمبل ماه

در حال حاضر زهره در برج ميزان است. روابطتان با ديگران خوب و راحت است. مي توانيد انتظار موفقيت زيادي داشته باشيد بنابراين حركت را آغاز كنيد.

فروردين

در حال حاضر ستارگان شما را تشویق می کنند. نمی توانید مسایل مربوط به امنیت شخصی خودتان را نادیده بگیرید.اگر می خواهید موفق شوید باید به نظرات دیگران هم گوش دهید.

 ارديبهشت

زهره به برج ميزان رفته است و اين قسمت اجتماعي چارت شماست. به نظر مي رسد تفريح و سرگرمي داريد مخصوصاً اگر مجرد هستيد، مي توانيد با همسرتان و فرزندان، خانوادگي تفريح كنيد.

خرداد

شاید ازاین تعطیلات است خوشحال شوید. بعد از این همه مشکل در محل کاربه یک تفریح و استراحت نیاز دارید. تفریح با دوستان شما را آرام میکند . اما زیاده روی نکنید.

تير

امروز با دوستان بودن، تفريح خوبي خواهد بود و جاي تاسف است اگر زماني طولاني را به تنهايي بگذرانيد. مطمئناً از بودن با كساني كه شبيه شما فكر مي كنند، لذت خواهيد برد. همه شما شيرهاي تنها از رفتن به كلوپ يا جماعت مورد علاقه تان و گپ زدن با دوستانتان بسيار لذت خواهيد برد. حتي ممكن است زماني كه آن جا هستيد گفتگويي دوست داشتني داشته باشيد.

 مرداد

همه از رفتار خوب شما سرحال می آیند.حتی اگر در حال حاضر کارها خوب پیش نمی رود.بالاخره موضوعی را پیدا می کنید تا از آن شاد شوید.شاید اضافه حقوق کمی پیدا کنید.

شهريور

شما هماهنگی های جالبی با شخصی دارید که از کشور دیگری آمده و نوع زندگی متفاوتی از شما دارد.آنها مطالب زیادی برای فکر کردن به شما می دهند و شما از گفتگو با آنها لذت می برید حتی ممکن است روابط بسیار رمانتیک با یک فرد خارجی داشته باشید و یا این که بسیار مشتاق شوید از یکی از کشورهای بسیار دور دست دیدن کنید.

مهر

سعی کنید مسائل را زیاد جدی نگیرید و گرنه خودتان را به دردسر می اندازید.شما فرق بین درست و غلط را می دانید بنابراین از حس ششم تان استفاده می کنید.

آبان

ستاره ها كمكتان مي كنند كه شما امروز خيلي راحت و روشن فكر كنيد و با ديگران ارتباط برقرار كنيد. پس از اين موقعيت استفاده نمائيد. يك موقعيت بسيار عالي كاري يك دفعه برايتان پيدا مي شود و خيل نعمت مالي بزرگي است برايتان. اگر مي خواهيد كسي به شما لطفي بكند حتماً از يك همكارتان تقاضا كنيد.

آذر

اكنون ونوس وارد برج ميزان مي شود. هر چه قدر خسته باشيد، خانه تان را زيبا مي كنيد. اكنون زمان مناسبي براي انجام كارهاي عقب افتاده نيست، چون واقعاً سرتان شلوغ است. اما تمايل داريد تا جايي كه مي توانيد خانه را جذاب و زيبا كنيد.

دي

ستارگان فعالیت های زیادی را برای تان فراهم می کنند و شما بیشتر از روزهای معمول در حرفه خود موفق هستید و کارهای پرخطر انجام می دهید.به هر کاری که جالب و ماجراجویانه باشد روی می آورید به خصوص اگر موضوعی ناشناخته باشد.با افراد مایوس و ناامید که تمایل دارند شادی شما را از بین ببرند معاشرت نکنید.

بهمن

اکنون ونوس داخل برج میزان می شود ستارگان چنین مرتب شده اند که یک خرید اصلی برای خانه اجتناب ناپذیر به نظر می رسد. این طور نیست که حقیقتاً نخواهید بی پروا باشید اما حداقل اشتباهی در زیبایی نخواهید کرد پس در حال حاضر سلیقه شما بی همتاست.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید