به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 93/07/30

نام ماه

سمبل ماه

متوجه مي شويد كه نظريه اي كه ديگران به آن اصرار مي كردند درست بوده است، البته به نظر ديگران هم مربوط مي شود.

فروردين

روابط شما با دوستان و آشنایان امروز مانند همیشه خوب و آشکار نیست بلکه برخلاف چند روز اخیر پیچیده و مبهم است. باید اجازه دهید دیگران هم به زندگی خودشان برسند نباید از آنها توقع داشته باشید تمام وقتشان را برای شما بگذارند.حتی همسرتان هم سعی دارد موضوعی را از شما پنهان کند که البته علتش را تنها خودش می داند

 ارديبهشت

قوه تخيل و انعطاف پذيري فكري شما زياد شده است و افراد جالبي را ملاقات مي كنيد. اگر كار آزاد داريد اكنون زمان خوبي است تا قراردادي را كه مي خواستيد امضاء كنيد، بپذيريد. از برادر يا خواهرتان باخبر مي شويد

خرداد

ایده ای به شما الهام می شود . که می توانید در موضوعی برنده شوید . چرا این فکر قبلاً به فکر کسی نیامده بود؟ آن را به اتمام می رسانید البته ترجیح می دهید مسائل را بدون بحث انجام دهید.

تير

امروز مطمئن نيستيد كه شخصي خاص، چه برنامهاي برايتان تدارك ديده و در حال حاضر بايد با ذهن و فكري باز با آنها مواجه شويد. آنها پيغام هاي ضد و نقيضي راجع به اين كه از شما چه مي خواهند، براي شما مي فرستند و شما نمي دانيد انجام كدام يك بهتر است. بجاي اين كه آنها منظورشان را واضح و مستقيم بيان كنند از حقه و روش هاي استادانه، استفاده مي كنند كه اهانتي به طبيعت صادق و رك و راست شما مي باشد.

 مرداد

سعی کنید به خودتان برسید.مثل همیشه پرانرژی نیستید.خودتان را به کارهای انرژی گیر و خسته کننده مشغول نکنید.یکی از همکاران به همدردی شما نیاز دارد هر کاری ازدستان برمی آید برایش انجام دهید.

شهريور

مهم نیست که چه برنامه هایی را در برنامه کاری تان گنجانده بودید.شما باید تا آنجا که می توانید کار کمتری انجام داده و استراحت کنید.از این که با محیط های زیبایی همانند گالری هنر و یا موزه و یا به دیدار مناظر جالب اطراف شهر بروید لذت خواهید برد.

مهر

امروز نمی توانید به طور دائم کاری را انجام دهید و حوصله تان سر می رود.سعی کنید کارهای جدید انجام دهید و امروز را جذاب تر کنید.با افراد شاداب و سرزنده معاشرت کنید،واقعاً شما را سرحال می آورند.

آبان

شكي نيست كه شما هر زمان كه اراده كنيد بسيار قابل احترام و با قدرت هستيد و امروز ميل داريد كه از هر روزتان بهتر باشيد. براحتي ممكن است كه احساس كنيد يك ايده خاص امروز برد خوبي دارد و اگر كسي با اين فكر شما مخالفت كند بعداً پشيمان خواهد شد. اگر يك نقطه نظر متعادل و منطقي مي خواهيد بهتر است كه يك قدم به عقب بگذاريد و به آنچه ديگران براي گفتن دارند گوش بدهيد.

آذر

از نظر ولخرجي معروف نيستيد. خيلي هم با احتياط هستيد. اما به دلايلي تصميم داريد دوست يا خويشاوندي را مهمان كنيد و حتماً اين كار را انجام دهيد. به خاطر داشته باشيدكه اگر با دست و دلبازي براي كسي پول خرج كنيد محبت زيادي از طرف آن شخص دريافت مي كنيد.

دي

سیارات امروز توجه شما را به کار معطوف می کنند و قدرت فکری شما را افزایش می دهند و ایده های جدیدی به شما می دهند.شاید به شما کمک کنند تا مهارتی تازه یا حرفه جدیدی پیدا کنید که دوست دارید آن را ادامه دهید.علاوه بر آن در مذاکرات و بحثها بسیار موفق خواهید بود زیرا ایده هایتان را به همدیگر ربط می دهید و با عقلی سلیم آنها را با موفقیت برای دیگران بازگو می کنید.

بهمن

شما فقط مقصرید که اجازه داده اید رویاهایتان به سرزمین هوسها و امیال سرریز کنند.شما هرگز نباید بگویید که ایده های که از دورتر آورده اید به زباله دانی ریخته می شود. و احتمال خیلی بیشتری وجود دارد که اگر شما با هر قدم که بر می دارید به ثروت بادآورده در انتهای رنگین کمان انتخاب شده نزدیک شوید.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید