به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 97/06/30

نام ماه

سمبل ماه

بحث هاي مهم را به عقب انداخته بوديد اما امروز بايد انجام شوند. امروز بر ديگران تاثير زيادي مي گذاريد.

فروردين

اگر قوانین و اصول رفتاری را نپذیرید و آن ها را رعایت نکنید ممکن  است از دیگران سوء‌استفاده کنید در حالی که خودشان بی خبرند. باید به قول هایتان عمل کنید و به دیگران نشان دهید که تا چه اندازه قابل اعتماد هستید.

 ارديبهشت

وارد مرحله مهمي از رابطه ها مي شويد. اگرچه هنوز لازم است كه مشكلات خانوادگي و مالي را حل كنيد تا بعد از آن به زندگي خصوصي خودتان بپردازيد. خوشبختانه مي توانيد مشكلات زياد را از سر راه زندگي خود برداريد، اگرچه كه اطرافيان و همسرتان مصمم هستند تا جايي كه مي توانند زندگي را برايتان سخت كنند.

خرداد

امروز از فرصت ها استفاده کنید و با دوستان باشید.تنش های چند روز اخیر بیشتر از آن حدی است که فکر می کنید بر شما اثر گذاشته است.بهتر است در یک کنار بنشینید و سعی نکنید فعالیت را به دست بگیرید.

تير

امروز تفريحات خانگي بيشترين لذت را به شما خواهد داد. از اين كه در بين فاميلتان باشيد و توسط صورت هاي آشنا احاطه شويد، بسيار لذت خواهيد برد. حتي ممكن است بخواهيد كه غذايي جديد و متنوع براي افراد نزديك و عزيز خانواده تان درست كنيد، در اين صورت شما از هر دليلي استفاده كرده و آنها را با پختن غذاهاي مورد علاقه شان، لوس كرده و مورد لطف خود قرار مي دهيد.

 مرداد

بعد از اتفاقات عجیب دیروز،امروز همه چیز واضح و آشکار است،بنابراین می توانید یک نفس راحت بکشید.بهتر است بیرون بروید و کمی هم ورزش کنید.لازم نیست خودتان را بیش از حد خسته کنید اما فعال بودن هم بد فکری نیست.

شهريور

مسئله ای نیست که برای امروز چه برنامه ای ترتیب داده اید،از این که اوقاتی را برای خود سپری کنید خوشحال خواهید شد.شما به آرامش و سکوتی احتیاج دارید که در آن همه چیز را به دقت بررسی کنید به خصوص اگر می خواهید بر روی زندگی خودتان اثر گذار باشند گرچه ممکن است سیر اتفاقاتی که برای شما افتاده عالی نبوده باشد،ولی شما با در نظر گرفتن اتفاقات خوب و لطف هایی که در حق شما شده بسیار خوشحال و راضی خواهید شد.

مهر

ستارگان انرژی زیادی به شما می دهند بنابراین از این انرژی به بهترین نحو استفاده کنید.ملاقات با یک مشتری یا یک فردی که شما را استخدام می کند نشان می دهد تا چه اندازه با استعداد هستید و تاثیرخوبی روی آن فرد می گذارید.اگر احساس کردید بعدازظهر انرژی تان در حال تخلیه است حتماً کاری انجام دهید تا انرژی فکری تان مجدداً پر شود.

آبان

هيچكس نمي تواند با اين ايده كه شما امروز احساس مي كنيد مانع از اين شده اند كه آن كاري كه مي خواهيد انجام دهيد، مخالفت ورزد. پس از كمي مكث كنيد و لحظه اي فكر كنيد چرا بايد اينطور باشد. مي توانيد در ضمن همه چيز را فراموش كنيد و كاري انجام دهيد كه حواس شما را متوجه چيز ديگري كند و يا چند ساعتي شما را سرگرم نمايد.

آذر

در حال حاضر يكي از اطرافيانتان به چيزي حسادت مي كند. آيا اخيراَ متوجه نشده ايد كه شخص خاصي رفتار خوبي با شما ندارد؟ خوب، همه ما از چشم زدن و چشم بد مي ترسيم اما اگر مي خواهيد حقيقت را بدانيد، اين شخص با وجود شما احساس ناامني ميكند. شما به نظر خيلي مطمئن و با اعتماد به نفس مي رسيد و اين موضوع باعث مي شود كه آن ها احساس كنند شما در زندگي تان جايي برايشان نداريد.

دي

احتمالاً‌ بین شما و دیگران ارتباط بسیاری وجود دارد و در نتیجه تغییرات بزرگی در زندگی تان بوجود می آید . بهمنی عزیز متخصص نام دوم شماست . بنابراین اگر خوشحال می شوید اگر بدانید همه کارها در حال پیشرفت است .

بهمن

شما امروز در حالتی صاف و صادق و زدو رنج هستید . اما هر چیزی را که به شما راه خطا را نشان  می دهد تحمل نکنید شما بعضی مواقع بی نزاکت هستید و باید بدانید معمولاً هنگامی که درباره چیزی هیجانی می شوید. این طورید . خوب همین منطق را در مورد اشخاص دیگر به کار ببندید.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید