به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 96/12/27

نام ماه

سمبل ماه

تغييراتي در مسائل كاريتان پيش مي آيد. در كارهايي كه سرعت عمل داريد بيشتر موفق مي شويد.

فروردين

گاهی اوقات همسرتان نه تنها کم حرف می شود بلکه دور از دسترس شما قرار می گیرد و ارتباط با او نیز مشکل می شود. اما تاثیر سیاره ای در حال حاضر  این شرایط را عوض می کند زیرا باعث می شود تا  حد زیادی به او نزدیک شوید .

 ارديبهشت

امروز همه چيز بدتر مي شود. به نظر مي رسد ديگران به دلايل خودشان گيج و سردرگم هستند. ديگران از شما تقاضاي زيادي دارند كه اين مسئله در حال حاضر جالب نيست سعي كنيد اگر مي توانيد آرامش خود را حفظ كنيد.

خرداد

تاکنون متوجه نشده اید از چه کسی خوشتان می آید؟ستارگان آن را به شما نشان می دهند.اخیراً خوش بین و سرحال و شاد هستید و شاید بیش از یک نفر خوش تان بیاید.به کسی چشم دوخته اید اما هنوز نمی توانید قدمی بردارید.

تير

امروز از روحيه اي بسيار بالا برخورداريد، هر چند كه روزهاي سختي را گذرانده ايد. بعد از مدت ها، كمي مثبت نگر شويد و احساس خوبي داشته باشيد. بيشترين سعي خود را بكنيد كه كاري را كه در طول چندين روز گذشته درگير آن بوده ايد،‌به اتمام برسانيد، هم چنين شما آن قدر عاقل خواهيد بود كه شكاف هاي مالي خود را در نظر گرفته و به صورتحساب هايي بپردازيد كه به زودي مهلت آنها تمام مي شود.

 مرداد

امروز خنده بهترین دواست و باعث می شود تا نسبت به همه چیز مثبت بین باشید.اگر به هر نوع سفری می روید مطمئن باشید که خوش می گذرد و افراد جدیدی را ملاقات می کنید.

شهريور

امروز هماهنگی خاصی در الگوی ستارگان وجود دارد به خصوص در رابطه با خانه و زندگی شغلی شما.امروز همگی نهایت سعی خود را می کنند که روابطی عالی با دیگران داشته باشند پس زمان خوبی است که راجع به مشکلات و ناراحتی ها بحث کنید.هم چنین ممکن است شخصی در شانسی را برای شما بگشاید که شما باید آن را به دقت مورد بررسی قرار دهید چرا که به سادگی از ظواهر امر ممکن نیست متوجه مطلبی شوید.

مهر

بهترین روشی که بفهمید در اطرافتان چه می گذرد این است که با دیگران در تماس باشید.برای اینکه به فهم خوبی در زندگی برسید لازم نیست حتماً تصمیم مرگ و زندگی بگیرید.صحبت های محبت آمیز روابط شما را با دیگران صمیمی تر می کند.

آبان

شانس امروز به شما لبخند مي زند بخصوص در ارتباط با پول و كارتان. يكنفر ممكن است لطف د رحق شما بكند و يا توصيه شما را بكند و حتي اينكار ممكن است در پشت پرده صورت بگيرد بدون اين كه شما متوجه شويد. براي بعضي از شما خبرهاي خوش را مورد سلامتي بهتان مي رسد و يا ممكن است بعضي احساس خوبي راجع به اندام خود پيدا كنيد و از رژيمي كه دنبال مي كرديد شكرگزار باشيد، به كار خوب خود ادامه دهيد.

آذر

يكي از همكاران يا آشنايانتان ممكن است بخواهد شما را فريب دهد و اين موضوعي است كه شما هيچ وقت نمي توانيد با آن به راحتي برخورد كنيد. پس قبل از هرگونه عكس العملي از صحت مطلب مطمئن شويد. شايد اين اشخاص تنها سعي دارند كه توجه شما را به نوعي به سمت خود جلب كنند.

دي

یکی از آن روزهایی است که دوباره به بشریت اعتماد پیدا می کنید . ستارگان بسیار موثر هستند و می توانید ثروتی باد آورده بدست آورید یا هدیه ای غیرمنتظره بگیرید. این هدیه هر چیزی که باشد در زمانی معین از آسمان نیلگون می آید . همه چیز بر وفق مرادتان می باشد.

بهمن

بهترین راه کار شما می تواند آفتابی نشدن باشد زیرا کسی مثل یک قرقی مواظب عکس العمل های شماست . می توانید هر وقت که بخواهید جذاب باشید و فریفته کنید. متواضع باشید بنابراین اجازه ندهید خشمگین شوید . بعداً‌ شما فرصت های بسیاری خواهید داشت تا عقاید تان را با صدای بلند ادا کنید.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید