به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 95/07/06

نام ماه

سمبل ماه

 مريخ نيز در برج ميزان مي باشد. شايد مشكلاتي را در ارتباطتان با ديگران ايجاد كند اما خوشبختانه زياد در برج ميزان نمي ماند. گاهي همه به شما علاقه دارند و گاهي محبوبيتتان را از دست مي دهيد. نگران نباشيد هميشه نمي توانيد برنده باشيد. اما سعي خودتان را بكنيد حتماً ديگران از زحمات شما قدرداني مي كنند.

فروردين

‌امروز روحیه لطیفی دارید و این موضوع دیگران را به شما جذب می کند. سعی کنید قولی ندهید زیرا به خاطر حالت احساسی ای که دارید مشکل می توانید از زیر آن در بروید.

 ارديبهشت

ممكن است امروز عصباني باشيد اما اگر من جاي شما بودم به دوستان و همكاران فرصت بيشتري مي دادم زيرا نه تنها شما بلكه آنها هم امروز بي حوصله و عصباني هستند. خوشبختانه روحي مستقل هستيد و مي توانيد مدتي بدون هيچ مشكلي با خودتان تنها باشيد

خرداد

برخی از شما تمرین کرده اید تا خستگی ناپذیر باشید.اما اکنون هیچ فایده ای ندارد.تغییرات زیادی در حال انجام است و شما مثبت می اندیشید.شاید همسرتان تغییرات را نپذیرد و به چیزهای قدیم اهمیت دهد.شما برای کارتان لیاقت و استعداد لازم را دارید

تير

امروز شما لبريز از انرژي پويا و اشتياقيد و قدرت رويارويي با هر چيزي را داريد. قانع كردن مردم براي اين كه اوضاع را از نقطه نظر شما ببينند، همانند افتادن يك تنه درخت برايتان سهل و آسان است. پس اطمينان حاصل كنيد كه بيش از آن چه مي توانيد، مسئوليت نپذيرفته باشيد و بيش از توانتان قول ندهيد. هم چنين احساس قدرتمندي و پرانرژي بودن داريد و نياز داريد كه روي برخي از انرژي هاي ذهني تان كار كنيد تا از تحريك شدن اعصاب و حساسيت شما جلوگيري كند.

 مرداد

سعی کنید مراقب پول خرج کردن باشید تا ولخرجی نکنید.مشکل این جاست که زمانی که شروع به خرج کردن می کنید نمی دانید کی دست برمی دارید و نمی خواهید هم بدانید.می توانید سرمایه گذاری کنید و پول خوبی به دست آورید.

شهريور

ممکن است شما هیچ وقت این قدر راجع به خود متفاوت فکر نکرده بوده اید ولی دقیقاً کاری است که امروز می کنید.شما آن قدر انرژی دارید که می توانید که یک تنه درخت عظیم را از ریشه در آورید پس آنرا بیهوده هدر ندهید.امروز روز بی نظیری برای صحبت به مسائل بزرگ است و امروز بیش از همه می توانید خود را به جلو هل دهید.گرچه خیلی بلند پروازی نکنید چرا که در حال حاضر نمی توانید معجزه ای کنید

مهر

امروز زیاد سخت نگیرید و گرنه احساسات تان جریحه دار می شود.سعی کنید زیاد به چیزهایی که از آن ها مطمئن نیستید امیدوار نشوید زیرا ناامید می شوید.از این که به دیگران کمک کنید خوشحال می شوید اما به ارزش های خودتان اهمیت دهید.

آبان

هر آنچه در زندگي تان وجود دارد كه نياز دارد شما بتوانيد ماوراي ظاهر آنها را ببينيد امروز ضربه فني مي شود (حل مي شود). از اين توانائي تان استفاده كنيد تا بفهميد چرا يك شخص بخصوص اينقدر عصباني است و بمحض اين كه اين را دريابيد مي توانيد عصبانيت آنها را برطرف نمائيد.

آذر

اكنون سيارات به شما كمك مي كنند مريخ نيز وارد برج ميزان مي شود و حتماً به دنبال موفقيت مي رويد. امروز به كارتان مي چسبيد و تصميم مي گيريد كه شروع به فعاليت كنيد. چند هفته آينده فرصت هاي زيادي خواهيد داشت، اما هر چه قدر زودتر شروع كنيد، زودتر كار مناسب پيدا مي كنيد.

دي

امروز با همه رفتار خوبی دارید و مهم نیست که چه نسبتی با شما داشته باشند . امروز روز مناسبی است که افراد را بهتر درک کنید . به خصوص اگر اخیراً رفتارشان سوال برانگیز بوده است یا لازم است که فضای قابل تحمل تری را بین خودتان ایجاد کنید . اکنون پیشرفت زیادی می کنید .

بهمن

اکنون مریخ می خواهد به برج میزان نقل مکان کند و شما قصد دارید بیشتر در کارتان تعادل ایجاد کنید آگاه باشید اگر شما بدهکاری دارید اکنون می توانید آن را به صندوق بپردازید . اگر از کار بر کنار شده اید کسی باید بداند شما نمی توانید برای همیشه منتظر شوید. شما عمل می خواهید

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید