به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 93/10/01

نام ماه

سمبل ماه

اگر كارهاي بانكي يا تجارت هاي بزرگ داريد اكنون زمان خوبي است. مي توانيد پيشرفت كنيد واز تصميمي كه مي گيريد مطمئن هستيد. سعي كنيد كسي شما را نترساند.

فروردين

روابط دوستانه و روابط با سایرین دارای اهمیت زیادی هستند. روابط اجتماعی جدیدی را آغاز می کنید. بانوانی که در اطرافتان می باشند برای شما مفید و مهم هستند نه تنها از نظر روابط احساسی بلکه به دلایل دیگر. آن ها نصایح خوبی به شما می کنند. هدف شما در زندگی واضح تر می شود به همین خاطر راحتر می توانید به دنبال هدفتان بروید. درچند روز آینده فعالیت های گروهی اهمیت زیادی دارند.

 ارديبهشت

بايد كمي از وقت آزادتان را صرف اتمام كاري كنيد تحسين يك نفر باعث مي شود اعتماد به نفستان افزايش پيدا كند اما بهتر است وقتتان را صرف كارهاي بيهوده و بي نتيجه نكنيد و به كارهاي مهم تر بپردازيد. تا جايي كه مي توانيد شاد و سرحال باشيد.

خرداد

فصل تعطیلات نزدیک است و رئیس تان کار جدیدی برای تان دارد.سعی کنید به او نشان ندهید که عصبانی هستید و با کمال میل قبول کنید.مطمئن باشید پول خوبی به دست تان می رسد.

تير

امروز شما نسبت به كنايه ها بسيار حساس هستيد و از دور آن ها را حس مي كنيد. هم چنين حس مي كنيد كسي شما را از جمع حذف مي كند چرا كه آنها توانايي شما را در انجام كارها ندارند. سخت مي توان تشخيص داد كه اين افكار شماست كه شما را به بازي گرفته و يا شما گرفتار جرياناتي شده ايد كه از آنها مطلع نيستيد.

 مرداد

امروز به فکر سلامتی خود باشید،زیرا کمی حالت مریضی دارید.بهترین دلیل برای رسیدن به خودتان است مخصوصاً اگر اخیراً با مشکلات سروکار داشته اید.یکی از همکاران به هم دلی شما نیاز دارد و می دانید که آنها نیز برای شما همدرد خوبی بوده اند.

شهريور

امروز خورشید وارد علامت بز کوهی شده و توجه شما را متوجه مسائل فامیلی و خانوادگی می کند.گرچه هنوز هیچ علامتی از این که زندگی اجتماعی شما آرام شده باشد،به چشم نمی خورد ولی شما می خواهید که بیشتر وقت تان را در خانه و همراه چهره های آشنا بگذارنید.هم چنین ممکن است در نظر داشته باشید که اصلاحاتی در در محل زندگی خود بوجود آورید و یه وقتی برای فکر کردن در این باره نیاز دارید.

مهر

امروز عشق و احساس در زندگی تان رونق می گیرد.از همه طرف به شما عشق و محبت نثار می شود،بنابراین از لحظات لذت ببرید.مراقب باشید گول نخورید.

آبان

امروز ممكن است باندازه اي كه دوست داريد آزاد نباشيد. اين به اين دليل است كه يكنفر يا سركار و يا در خانه به كمك شما نياز دارد. با اينحال، اين موضوع شما را از اين كه شما با كسي به گفتگوهاي خودمان بپردازيد باز نمي دارد. يادتان باشد بهرحال كه يك مقدار اطلاعات فقط براي گوشهاي شما بازگو مي شوند سعي كنيد سر نگهدار باشيد.

آذر

در اين موقع از سال با حسن نيت زيادي رو به روي مي شويد و از وجود آن ها شگفت زده مي شويد. چرا آن قدر شگفت زده شديد؟ با يك يا دو نفر از دوستان رفتار بسيارخوبي داشته ايد و حالا آن قدر از اين خوب بودن شما قدرداني مي كنند.

دي

گاهی اوقات پیش می آید که نمی توانید افکارتان را بیان کنید.اما اکنون این مساله دیگر اتفاق نمی افتد. در روزهای آینده برای صحبت در مورد ایده ها و بیان طرز تفکرتان اعتماد به نفس زیادی دارید.در هر صورت مراقب باشید آن قدر زیاد از حد صحبت نکنید که دیگران نتوانند اظهارنظر کنند. به خاطر داشته باشید که گوش کردن نیز قسمتی از صحبت کردن است.

بهمن

تعداد اعصاب و راحتی با همسایگان و کارپردازی یکدیگر درباره طاقت فرسایی بچه ها می تواند راه لذت بخش برای گذراندن عصر باشد یک حوصله زیاد و یک رفتار خوش از منطقه محلی تان است .لطفاً بفرمایید بپیوندید.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید