به سایت 100 فال خوش آمدید

فال روزانه

 

ماه تولد خود را وارد کنید

فال قهوه


انتخاب کنید

فال میوه

میوه مورد علاقه خود را

انتخاب کنید

 

فال حافظ

 

نیت کرده سپس روی دکمه

 فال کلیک نمایید

 

فال روز 97/03/30

نام ماه

سمبل ماه در مورد پول با يك نفر اختلاف داريد و مي خواهيد بدانيد چرا پولي را كه به زحمت به دست آورده ايد به هدر مي دهد اما از طرف ديگر آن ها پول خودشان را هم به هدر مي دهند. در هر صورت حل كردن اين مشكل به خودتان بستگي دارد. مراقب لوازم شخصي تان باشيد مخصوصاً اگر به جاي شلوغي مي رويد.

فروردين

سعی کنید آرامش داشته باشید و در منزل عصبانی نشوید به زمان نیاز دارید تا در مورد مسائل خصوصی خودتان فکر کنید. در هر صورت هنوز سوءتفاهم ها و کارهای نیمه تمامی دارید که باید در تنهایی آنها را حل کنید و از بین ببرید.

 ارديبهشت

شايد خبر خوبي در رابطه با يك موضوع دفتري به دست آوريد كه اخيراً شما را فوق العاده نگران كرده است. افرادي كه در مخارجشان در خانه شريك هستند درآمد بيشتري به دست مي آورند و اين موضوع سبب خوشحالي آنها مي شود. فرصت هايي داريد تا تغييرات بزرگي ايجاد كنيد.

خرداد

می توانید با دوستان نزدیک تان معاشرت کنید،مخصوصاً زمانی که کارتان تمام شده است و به خانه برمی گردید.این موضوع مطمئناً برای تان مهم است اما دیگران برنامه های دیگری دارند.شما می توانید به خانه بروید و استراحت کنید.

تير

امروز قدرت شما بدون حد و مرز است و شما پذيرنده سلسله افكار متفاوتي خواهيد بود. هم چنين امروز داراي مهارت خاص براي ايجاد ارتباط با مردم اطراف خود مي باشيد، پس در حال حاضر مي دانيد كه آنها به چه فكر مي كنند، حتي اگر به شما راجع به آن چيزي نگويند. ارتباطات بدون كلام از اين قبيل، ميزان روابط و تفاهم بين شما را افزايش خواهند داد.

 مرداد

امروز بیش از اندازه فداکاری می کنید و به دیگران کمک می کنید.حتی لازم نیست کسی از شما بخواهد،خودتان هر کاری از دست تان برمی آید انجام دهید.البته ترجیح می دهید از نظر روحی بیشتر به آنها کمک کنید.

شهريور

امروز روز شگفت انگیزی برای قدرت تصور شماست.چرا که تخیل شما،شما را به مسیرهای جذاب و جالب هدایت کرده و سفری جذاب برای شما به ارمغان خواهد آورد.اگر چه شما مجبورید امروز به حقایق بپردازید و یا کارهای روزمره تان را انجام دهید،این کار اگر نمی توانید خبر خوشی باشد چرا که ممکن است با زد و خوردی در درون برای دست کشیدن از این تصورات جالب روبرو شوید.

مهر

امروز می توانید موفقیت بیشتری به دست آورید.البته باز هم رقابت هایی پیشرو دارید و زندگی پر از حوادث است اما می توانید استراحت کنید و کمی از وقت آزادتان لذت ببرید.

آبان

از قبل به مسايل فكر كردن يكي از مهارتهاي شما آذريهاست و امروز افكارتان به جاهاي دوردست رفته . شايد به يك تعطيلات كه بزودي فرا مي رسد فكر مي كنيد يا به دور هم جمع شدن با كسي كه از يك مليت ديگر است فكر مي كنيد. اگر امشب با كسي بيرون مي رويد سعي كنيد خيلي شب جالب و رويايي بوجود آوريد.

آذر

اگر از خودتان بچه نداريد، امروز مي توانيد فرزند كسي را از او قرض كنيد. اگر مانند بچه ها رفتار كنيد بيش تر لذت خواهيد برد تا اين كه مانند بزرگ تر ها باشيد. اگر عصبي و ناراحت هستيد به جاي اين كه يك گوشه بنشينيد، كمي ورزش كنيد.

دي

اگر در رابطه با مسائل مالی به شخصی مشکوک هستید و آنقدر ها هم صادق نیست . بهترین کار این است که از حقیقت سر در آوردید . با دقت فکر کنید و نقش خودتان را در تمام این موضوع بررسی کنید شاید بهتر باشد به روی خودتان نیاورید . این کار برای این نیست که کسی را مقصر کنید اما بیشتر به این خاطر است که جلوی ضررها را بگیرید.

بهمن

یک جمع مهمانی خودمانی خانوادگی ممکن است اولین انتخاب امروز شما نباشد . اما بطور تعجب آوری لذت بخش خواهد شد. شما در بالاترین فرم موجود هستید و احساس درام شما همه را مجذوب می کند . قهرمانی های اخیر را به شما نسبت می دهند باید مقداری بیشتری تمرین کنید.زیرا به نظر می رسد باید سلولهای خاکستری تان به تحرک وادارید.

اسفندنرم افزار جامع فال و طالع بینی + هدیه


 

شخصیت شناسی

 

   متولد ماه

 

تعبیر خواب

 

موضوع خوابی که دیده اید

 

 

 

طالع بینی ازدواج

 

ماه

 

 

 

فال درخت

متولد

 

 

فال لاک پشت

 

اگه می خوای لاک پشته بهت فالتو بگه رو دکمه زیر کلیک کن !

 

 

 

 

فال انبیاء

 چشمان خود را بسته و با حضور ذهن سوره حمد را بخوانید حال

 آنچه را که مایلید قصد و نیت کنید آنگاه روی دکمه فال کلیک نمایید